Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 19 minutami, Prochy68 napsal:

Mne to je jedno, cash je, co jsem letos dal na burze, to jsem schopnej tam nasypat jak to bude postupne padat. Jednou se to zastavit musi. Amen.

Cože jsi nasypal z burzy? Jsem se chtěl něco naučit a zase prd….

P.S. víte kulový co je dip 😂😂😂E37090DE-AA82-44C8-9642-571B016E7B82.thumb.png.4174e0101070d38d8829fec73bfa2d31.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nahoru to pujde jen, kdyz tam zase za ty biliony korun nekdo nakoupi. To urcite neudelaji investori s binance appku v mobilu co tam “sypou kdyz to pada” 😄 ja bych rekl, ze to muze byt na nakou dobu game over, proste nerizikove investice zacaly mit slusny vynos a velci se stahuji tam…ale uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nahoru to pujde jen, kdyz tam zase za ty biliony korun nekdo nakoupi. To urcite neudelaji investori s binance appku v mobilu co tam “sypou kdyz to pada”  ja bych rekl, ze to muze byt na nakou dobu game over, proste nerizikove investice zacaly mit slusny vynos a velci se stahuji tam…ale uvidime
Hele a kdyz nemam tu apku v mobilu, ale na tabletu, pomuze to?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Genesis 37-50. Oblíbil jsem si jistou část..

Bůh dal Josefovi poznat, co ten sen znamená. “V zemi nastane sedm let, ve kterých bude hojná úroda, a po nich přijde sedm let hladových,” řekl Josef faraónovi. “Jsi-li moudrý, necháš uskladnit v sýpkách část úrody během let, kdy bude dobrá úroda, aby tvůj lid nehladověl, až přijdou léta neúrody.”

 

 

Upraveno uživatelem hinkle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...