Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dokud neprodam, nejsem ve ztrate, tak to beru ja, takze neprodavam 😅. Jinak trzni cenou jsem par tisicu $ v minusu, to zase jo 🙂

Co me teda ale sere, jsou zvesti o zestatneni CEZu, moji pojistky na duchod 😞

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď  na coinech, jedu osvědčenou pštrosí strategii (hlava v písku) a hodluju, takže ani nevím, jak tam na tom jsem😅
Nikdy jsem neuzavřel ztrátu, to to radši nechám "shořet". 
Za to, když to jde do plusu, tak to sleduju nonstop a pořád kolegy otravuju, kolik jsem vydělal😁

To etoro mám jen ze srandy, zjistil jsem, že mi moc nevyhovuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No nevím, já tam dal 100usd ve chvíli, kdy hlásili ten brutální propad a po tom převodu na Lunc tam mám asi 2 dolary 🤣 tak to asi nebude úplně ono. Jestli je to už po tom 700% zhodnocení, tak potěš koště 😀

Edit: tak ještě jinak, ono mi to dneska ukazuje v korunách, tak v původní Luna mi zůstaly asi 2 koruny a v tý nový 5.50, tak to je teprve zisk 😀

Upraveno uživatelem (Miloš)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, byla to samozřejmě nenažranost za kterou platím ještě relativně málo. Nevím, jestli jsem to četl tady nebo jinde, jak někdo udělal ze 100k 300kč, tak jsem si říkal, že jestli se to zvedne, udělám ze 100usd něco lepšího 😀 nějak jsem v tý době trefil asi 500 za první místo v turnaji na PokerStars, tak jsem si říkal, že to vlastně zaplatil někdo jinej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, koukám že svoji pošli dvojku, za rok dostaneš zpět litr nabídku budu muset přehodnotit, když jste zvyklí to vyhodit skoro všechno. Nově to bude nejspíš 10 ku 1. 

Ovšem, pořád solidní nabídka, no ni? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, obrbobr napsal:

To jsem taky zaregistroval, úplně mě polilo😯, nicméně cena za akcie letí nahoru🤑

Tak ono to tak mozna dopadne, jestli teda stat bude mit prachy na vykoupeni minoritnich akcionaru a budou ochotni prodavat. Myslim, ze ta zprava castecne podporuje rust.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...