Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vím, že někteří lidé nakoupili ještě včas za hubičku Lunu a teď čekají na odměnu  co jsem četl, tak za tenhle tiátr může jít někdo sedět.
Jestli je pravda co zde pisou, tak si asi nekdo sedne do chladku. https://finex.cz/kradeze-2-miliard-kc-na-blockchainu-terra-luna-si-nikdo-nevsiml-7-mesicu-az-do-ted/

Odesláno z mého 2109119DG pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

Tak ono to tak mozna dopadne, jestli teda stat bude mit prachy na vykoupeni minoritnich akcionaru a budou ochotni prodavat. Myslim, ze ta zprava castecne podporuje rust.

No právě, jak píšeš, stát je majoritní vlastník ČEZu, tak aby nestanovil nějakou nesmyslnou cenu 😭 ani bych se nedivil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 6. 2022 v 8:35, Josef01 napsal:

Vím, že někteří lidé nakoupili ještě včas za hubičku Lunu a teď čekají na odměnu :) co jsem četl, tak za tenhle tiátr může jít někdo sedět.

Tak ten dvojvejmrd s lunou se teda fakt povedl... Zajímalo by mě, jestli v tom jede binance. Nakoupil jsem jen za 100 USD, když to huplo a těšil se, že to třeba vyletí zpátky, no a když ne, vem to čert. Nicméně binance mě to bez ptaní směnilo na Lunc, což je něco jako odpadkovej koš, ale zpátky na lunu, kterou jsem původně kupoval a která prošla nějakým restartem už samozřejmě ne, přičemž těch 2100 přibližně se včera prodávalo za cca 10k USD. To by bylo zhodnocení....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Prochy68 napsal:

Jestli je to pro nekoho zivotni katastrofa, tak je nejspis mdleho rozumu.....v kazdem clanku o kryptu je upozorneni na mozne ztraty atd.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk


 

Stejne jako kazdy kdo pije alkohol, ji jak prase, kouri…:-D hele znam typka co si vzal pujcku, aby si nakoupil prave po takovym poklesu co je treba ted…drobni investori/sazkari do toho nasypali sileny prachy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásadně nakupuju do peněženky a dokud neprodáš, žádná ztráta se nekoná. Pokud někdo vezme rodinné úspory a dá je do krypta a ještě k tomu na páku s vidinou zisku za 2 měsíce, pak ho opravdu lituju, ale tihle lidé přijdou o peníze vždy, buď takto, nebo jiným způsobem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 6. 2022 v 16:39, (Miloš) napsal:

Tak ten dvojvejmrd s lunou se teda fakt povedl... Zajímalo by mě, jestli v tom jede binance. Nakoupil jsem jen za 100 USD, když to huplo a těšil se, že to třeba vyletí zpátky, no a když ne, vem to čert. Nicméně binance mě to bez ptaní směnilo na Lunc, což je něco jako odpadkovej koš, ale zpátky na lunu, kterou jsem původně kupoval a která prošla nějakým restartem už samozřejmě ne, přičemž těch 2100 přibližně se včera prodávalo za cca 10k USD. To by bylo zhodnocení....

To co jsi kupoval máš, akorát se to přejmenoval. 

https://kryptohodler.cz/snapshot-terra-probehne-za-nekolik-hodin-luna-2-0-nebude-forkem-luna-classic/

Jsme na to všichni stejně. Obávám se, že to je mrtvý projekt, co nikoho již nepřitáhne.. Jedině kdyby se BTC na konci roku dostal na 75 000UD, pak z toho mohly být nějaký zisk.

Kdo ví, krypto se nedá předpovědět.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...