Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já tam nechal pětník pro štěstí, zbytek jsem vybral plus mínus za co jsem to koupil a rozhodl se, že si radši koupím ještě jednu motorku 🙂 O těch i přes to rychlostudium krypta něco vím a dělají mi radost... Mít nasypáno v bedně o který nevím, kdy zase bude dávat a jestli vůbec mě sice nijak zvlášť nenervuje, ale při částce co tam mám to není ani na nějaký pohádkový zbohatnutí, jinak bych teď asi taky dokoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem četl i názory, že BTC v dohledné době pod 10 000 USD. To by asi znamenalo, že všechny ostatní coiny budou prakticky bezcenný. Já osobně bych tam nedával teď nic, popravdě jsem i trochu nervózní z burzy v Praze a říkám si jestli všechno nepustit a dát prachy pod polštář. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co s tim pod polstarem? Na burze jsem za poslednich 14 dni plus pres 10% (odhad), dnes minus 0,8%. Nerikam, ze to dolu nepujde, kdyz bych neco pustil tak mozna 1/3 - 1/2, zatim drzim vsechno, v patek jsem prikupoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Prochy68 napsal:

A co s tim pod polstarem? Na burze jsem za poslednich 14 dni plus pres 10% (odhad), dnes minus 0,8%. Nerikam, ze to dolu nepujde, kdyz bych neco pustil tak mozna 1/3 - 1/2, zatim drzim vsechno, v patek jsem prikupoval. 

Tak díky ČEZu tam jsem taky pěkně, na druhou stranu banky kam pomaličku vystoupaly zase rychle ztrácí a z mého pohledu dost nepochopitelně - vysoké úroky, zisky, málo rizikových úvěrů v ČR...začínám se bát, že kvůli inflaci a s tím způsobených vlivech převáží naprostá panika a ty trhy můžou iracionálně spadnout o desítky procent. Není to tak dávno co i ten ČEZ byl za 600..." pod polštářem" (myšleno v bance) je dnes jediná jistota, že tam ty peníze za týden najdeš, neznám dnes investici o který bych byl aspoň trošku přesvědčenej, že dává smysl. Jako v každý době se zpětně samozřejmě objeví věci, o kterých se bude říkat "kdybych to tenkrát tušil"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, moco napsal:

Proděláš až když prodáš... Toho bych se držel. 

To je samozřejmě pravda, ale taky neplatí, že když máš nerealizovanou ztrátu 10%, tak jsi na "nule" až to stoupne zase o 10% že jo...třeba u shitcoinů se může lehce stát, že budeš na nule ze 100%. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, xcmaniax napsal:

Tak díky ČEZu tam jsem taky pěkně, na druhou stranu banky kam pomaličku vystoupaly zase rychle ztrácí a z mého pohledu dost nepochopitelně - vysoké úroky, zisky, málo rizikových úvěrů v ČR...začínám se bát, že kvůli inflaci a s tím způsobených vlivech převáží naprostá panika a ty trhy můžou iracionálně spadnout o desítky procent. Není to tak dávno co i ten ČEZ byl za 600..." pod polštářem" (myšleno v bance) je dnes jediná jistota, že tam ty peníze za týden najdeš, neznám dnes investici o který bych byl aspoň trošku přesvědčenej, že dává smysl. Jako v každý době se zpětně samozřejmě objeví věci, o kterých se bude říkat "kdybych to tenkrát tušil"...

Mozny je vsechno, ted prodat a pak kupovat za levno nebo si potom drbat hlavu ze jsem prodal/neprodal ........proto pisu, cast mozna jo, ale max 1/2 a ted se na to nechystam....i kdyz, den pred invazi mi osvitil duch svaty a prodal jsem asi pulku portfolia (uz si to presne nepamatuju). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Ajaj napsal:

když se vezmeš jak padly burzy, když přišel kovid a pocit konce světa….a kam jsme to pak až vystoupali. Teď jsou sice externí tlaky brutální, ale dříve nebo později se to ustálí zase

Ja se treba divil, ze valka na Ukrajine s tim u nas (CZ) skoro nepohla, kratkodobej propad a to bylo vsechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...