Jump to content

Bitcoin

Recommended Posts

Já už jsem asi gambler....
Jakmile to nelíta, tak už mi to nebaví.
Beru to jako, že to mám místo eurojackpotu. Buď ať to pořádně vydělá nebo ať to shoří v pekle...
Samozřejmě do toho nesypu životní úspory.

V 3. 11. 2021 v 19:19, Prochy68 napsal:

Tak o tolik jsem prisel za minuly tyden na cezu a kb i bez pakyemoji28.png
Edit: prisel, to jsem blbe napsal, o tolik to spadlo dolu

Počkej, kdy jsi nakupoval?? Obojí je teď extrémně vysoko...

před 2 minutami, xcmaniax napsal:

Počkej, kdy jsi nakupoval?? Obojí je teď extrémně vysoko...

Komercku nekdy z kraje roku a CEZ po divi. Proto jsem se taky opravil, ze jsem vlastne neprodelal, jen prisel o cast zisku. Ale po upu dnesni tyden, jsem uz zase skoro zpet. A vo tom to je 😅  

před 1 hodinou, AndyAaron napsal:

Kurnik jak vytahnu jednoduse z Binance vlozene prachy? Myslel jsem si, ze to transfernu na EUR a poslu na svuj ucet stejnym stylem, jak jsem Binance nabijel, tj SEPA platbou. A nikoliv...

To je otazka za milion. Ja, jakozto lama, jsem to tahal pres Airtm nebo jak se to jmenuje (protoze lepsi kurz) a to jsem si nasral do bot. Tam jsem to menil za ty jejich dolace a ty pak za realny prachy na paypay, kdy mi to na mesic stopli, protoze nestandartni prichozi platba. No mazec. Byl jsem hodne vytocenej. Ale asi to jde i lip a pro ostrileny borce to bude hracka (a ja za blbce) 🙂

Ohledne toho daneni, neda se to nejak udelat formou daru? resil to tady nekdo? Jelikoz dary se nedani, tak jak na to. jestli to muzu treba synovi darovat formou nejake smlouvy notarsky overene nebo na poste uredne overit? díky pripadne za radu. jedna se o zisk cca 15 tis. zadna darda