Jump to content

Bitcoin

Recommended Posts

@Anton_na tom jsem v kryptu stejně. Jen jsem minuly týden vysypal všechen LTC (a sebral ztrátu asi 800€) a přesypal do vodíku se strategií “má to ležet v tomhle a nebo tamtom shitu” 😎

Dokud neprodam, nejsem ve ztrate, tak to beru ja, takze neprodavam 😅. Jinak trzni cenou jsem par tisicu $ v minusu, to zase jo 🙂

Co me teda ale sere, jsou zvesti o zestatneni CEZu, moji pojistky na duchod 😞

Edited by Prochy68

Já teď  na coinech, jedu osvědčenou pštrosí strategii (hlava v písku) a hodluju, takže ani nevím, jak tam na tom jsem😅
Nikdy jsem neuzavřel ztrátu, to to radši nechám "shořet". 
Za to, když to jde do plusu, tak to sleduju nonstop a pořád kolegy otravuju, kolik jsem vydělal😁

To etoro mám jen ze srandy, zjistil jsem, že mi moc nevyhovuje. 

• 2 weeks later...

No nevím, já tam dal 100usd ve chvíli, kdy hlásili ten brutální propad a po tom převodu na Lunc tam mám asi 2 dolary 🤣 tak to asi nebude úplně ono. Jestli je to už po tom 700% zhodnocení, tak potěš koště 😀

Edit: tak ještě jinak, ono mi to dneska ukazuje v korunách, tak v původní Luna mi zůstaly asi 2 koruny a v tý nový 5.50, tak to je teprve zisk 😀

Edited by (Miloš)

Nemůže kazdej vydělávat, někdo to taky musí zaplatit. Třeba takový hejlove jako jsme my

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ale jo, byla to samozřejmě nenažranost za kterou platím ještě relativně málo. Nevím, jestli jsem to četl tady nebo jinde, jak někdo udělal ze 100k 300kč, tak jsem si říkal, že jestli se to zvedne, udělám ze 100usd něco lepšího 😀 nějak jsem v tý době trefil asi 500 za první místo v turnaji na PokerStars, tak jsem si říkal, že to vlastně zaplatil někdo jinej.

Tvl, koukám že svoji pošli dvojku, za rok dostaneš zpět litr nabídku budu muset přehodnotit, když jste zvyklí to vyhodit skoro všechno. Nově to bude nejspíš 10 ku 1. 

Ovšem, pořád solidní nabídka, no ni? ;)

Jo tak, já mohu nabídnout jen jistotu ;)

Edited by Tom4

V 18. 5. 2022 v 10:31, Prochy68 napsal:

Co me teda ale sere, jsou zvesti o zestatneni CEZu, moji pojistky na duchod 😞

To jsem taky zaregistroval, úplně mě polilo😯, nicméně cena za akcie letí nahoru🤑

před 8 minutami, obrbobr napsal:

To jsem taky zaregistroval, úplně mě polilo😯, nicméně cena za akcie letí nahoru🤑

Tak ono to tak mozna dopadne, jestli teda stat bude mit prachy na vykoupeni minoritnich akcionaru a budou ochotni prodavat. Myslim, ze ta zprava castecne podporuje rust.