Jump to content

Bitcoin

Recommended Posts

Ja beru cely krypto jako gamgle. Proste jako když jdeš do kasina. Rozhodnes se kolik jsi ochoten ztratit a pak už se jen snažíš mit co nejvíce zábavy. A pak už jen odejdeš s prázdnou kapsou (jak si počítal) nebo jako boháč a budeš si připadat strašně chytrej, jak jsi vyzrál na systém 😂

před 3 hodinami, vwtyp11 napsal:

Tak ta Čína se čekala, otázka byla kdy...

Určitě ne, když to bylo na topu.. Přece to firmy nebudou kupovat po tisících btc za plnou cenu..

Navíc to, že čína dala ban, to už tu bylo 2013 i 2017.. jen teď přišel bezva čas to zas vytáhnout.

[mention]xcmaniax [/mention] diky za reakci, tak to resit nebudu, to malo co na Binance mam hackeri stejne ani neuvidi.

[mention]Prochy68 [/mention] potvrzuju, taky mi to ted nejede, ani Sepa ani rychlej nakup pres visu. “Busy servers” nebo co

Ja cekam nez se mi presunou penize z uctu, doufam ze to bude zitra rano a bitcoin bude za 20.  :D:D 

Ja nakupuju pres kartu a nic, pres web si ani nevyberu menu a pres app v telefonu network error pri pokusu nakoupit

před 42 minutami, krutor napsal:

Ja cekam nez se mi presunou penize z uctu, doufam ze to bude zitra rano a bitcoin bude za 20.  :D:D 

jsem na tom stejně, jedu Coinbase. Jen při mym štěstí bude 45+ :D 

před 2 minutami, PavelSch napsal:

jsem na tom stejně, jedu Coinbase. Jen při mym štěstí bude 45+ :D 

Nestras... :D Kdyz uz jsem se odhodlal nemuze se to posrat. :D