Jump to content

Bitcoin

Recommended Posts

Kikoti, kdyby jste to udělali jak jsem navrhoval (poslat mi prachy a já bych teď posílal bez rizika každému půlku z toho zpátky) mohli jste být teď v balíku. 😂😂😂

Tyvoe kdo mi to poradil ten Matic za 2,2 USD??
Za 2.2 sem mel prodat. Muzu te ujistit, ze krvaci vsichni. Otazkou je kde se ten pad zastavi, vse kopiruje BTC.

Odesláno z mého Mi 9 Lite pomocí Tapatalk

Za 2.2 sem mel prodat. Muzu te ujistit, ze krvaci vsichni. Otazkou je kde se ten pad zastavi, vse kopiruje BTC.

Ja též ještě dokupoval. Jak píše cira, vse bohužel padá. Pockal bych, stakoval a neřešil. Nejlepší taktika...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja též ještě dokupoval. Jak píše cira, vse bohužel padá. Pockal bych, stakoval a neřešil. Nejlepší taktika...

Kdyz vidim za kolik je dnes LTC 2400kc tak sem v peknem minusu. Kdo cekal ze v nedeli odpoledne prijde propad jak krava a bude pokracovat dal. Sanci vidim v tom trefit spodni hranici a trochu koupit a prodat pak s nulovou ztratou ci malym plusem. Nebo proste drzet, modlit se a cekat kdy se karta obrati.
Jen doufam, ze to bude brzo, pac nemam nervy jak Chuck Noris

před 7 minutami, Ajaj napsal:

chtelo by to nejakou fundamentalni analyzu! Ze bych si vecer uvaril turka a vestil z kavove sedliny 🤔🤔🤔

az neco vyvestis tak to potom hod do placu at mame potom komu podekovat 😂

před 3 minutami, Gustaf napsal:

Tyvle serte na to... podívejte se až za půl roku a ušetříte si nervy i prachy...

Nojo, to sem si taky řikal, že na to mrknu za měsíc.. tyvoe a je to ani ne na půlce, tak nevim:)

Tyvle serte na to... podívejte se až za půl roku a ušetříte si nervy i prachy...

Presne tak!

před 11 minutami, Micey napsal:

Nojo, to sem si taky řikal, že na to mrknu za měsíc.. tyvoe a je to ani ne na půlce, tak nevim:)

tak za dalsi mesic