Jump to content

Bitcoin

Recommended Posts

před 50 minutami, Micey napsal:

Kamarád mi přísaha že to v září pude nahoru, tak to nezkoumám a těšim se, že na Vánoce budu milionář, hehe..:)

a ktere zari to bude, rikal taky? :D

Edited by Anela

před 19 hodinami, Rodeo65 napsal:

Ja jsem tady, pořád dokupuji a dokupuju i Matic. Pořád tomu věřím a vidím v tom obrovský potenciál.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dokupovat ted je porad velmi riskantni, i kdyz je trh vyklesany... Zatim nevidim zadny indikator, ktery by znacil obrat kurzu..Nehlede na pokracujici leto, rostouci dolarovy index, obecne odliv od rizikovych aktiv a konecne i rostouci inflaci, ktera, jak to vypada, BTC naopak neprospiva..  Momentalni pomala sypka pod 30k nebyla nijak vykoupena, reakce mizerna, tedy dno to temer jiste nebylo. Spise muzeme ocekavat nove low. 

I ti nejvetsi amateri jako Trader2.0 uz mluvi o bearmarketu :D Tak pozor, no.. :) Prubezne do trhu vstupuju v dipech, ale nasledne longy uzaviram a spise drzim mensi shorty... :angel:

Hahaha, správně pojmenovaná realita.

Kolik % nebo $ musíš ještě vytradovat, abys byl zpátky na hodnotách z 1 července? 😆  mně chybí už jen 800€ abych se dostal zpět na čestnou nulu 😎 a to jsem v posledních dnech dokupoval, ó jé….

No ja bych se spis potreboval dostat na hodnoty nekdy z brezna, dubna kdyz jsem byl v plusu. Ted mam diru tak 3000$, ale zadnej stres, lehce nabyl, lehce pozbyl 🤣

Ja pořád nakupuju a porad neprodávám. První nákup 2016/2017 a od té doby v plusu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

přesně tak. Nakoupit za tašku hrušek a bejt v plusu umí každej. Ale vytrejdovat se z 10.000 na nulu to už chce fištróna 😅

Zajimavej víkend. Sice nevím proč ale jsem zpátky na nule

Pižmoň oznámil, že Tesla bude zase přijímat Bitcoiny.