Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Moje botky jsou takový, že s nima celkem "zapadnu" v práci i cestou v metru... na tyhle nemám koule a celkově odvahu. Jo, ty kotníkovky Herringsh jsou prďácký, ale spíš pro někoho z Forsytů... :eek:

Upraveno uživatelem GSIA79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stále víc začíná líbit tahle předválečná klasika, ale nejsem si jist, jestli bych je na normální nošení unosil. Ale frajeřina by to byla...

http://www.loake.co.uk/loake-1880/sloane.html

 

Tak když se vyfikneš nějak takhle...  :speak_cool:

sape1.jpg

 

Edit: Jsou teda v hnědé, ale třeba se ti zalíběj  :lol:

guerre_3.jpeg

Upraveno uživatelem Filip.J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Černobílou kombinaci psích deček nosil Starka, potom "jeho" Kramarič a pan Krejčíř se s nima taky fotil, ale jen jednou a to schválně. Botky za to nemůžou, až si je kluci pořídíte, postněte nějaký fotky. Ať je jednou uvidím, na někom docela normálním...

Upraveno uživatelem GSIA79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, ten růžovej oblek jsem tam přidal ze srandy, ale ten frajer na té první menší fotce bych řekl, že vypadá fakt dobře.

Já si takovéhle botky nejspíš nepořídím, protože v práci jsem vzbudil už dost pozornosti s obyčejnými hnědými full broque - na tohle nejspíš nemám koule, podobně jak píše GSIA79...  :blush02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek objednáno, dneska dorazily. Trochu mě zamrzelo, že v pražském Le Premier jsou o 2 tácy levnější než z UK, ale co se dá dělat :D.

Boty jsou krásný, pohodlný a jsem nadšenej :). Loake Chester.

Ty jsou jedny z mých vysněných, akorát, byť mám slabost pro kožené podrážky, tentokrát váhám nad variantou na gumě (Otterburn - nejsou stejné, ale celkem podobné), pak se mi líbí i v Oxford variantě, ale ty jsou tuším pouze ve variantě G fitting, a ty mi mi asi neseděly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte to pěkný kluci, ale já osobně tu hnědou prostě nedám. Vypadám v tom jak blb. Zkusil jsem v posledních letech koupit dvoje krásný hnědý Lloydy wing-tipy, chodím se na ně do botníku dívat, protože jsem na boty ujetej, ani jsem je nepodrážel, chtěl jsem si zkusit ten pocit chození po kůži, ale loni jsem si je neobul ani jednou. Já můžu prostě jenom tu černou... Wing-tipy by teda v černý ani nebyly pěkný, ale kvůli tý neústupný černý jsem odsouzen jen ke kotníkovým a monk-strapům, který miluju tak, že jsem si koupil dvoje lepší - naprosto stejný páry, jako že mi tak vyhovujou, že až by ty současný dosloužily, tak bych ten model už nesehnal, no a ty druhý nový čekaj až přijde jejich čas, ale oni se ty první ne a ne onosit, tak mám třetím rokem doma zabalenej novej pár. Já vím, to už není normální... taky mě s těma Loake pěkně dráždíte, když já mám na nákup nových bot vážně stopku! Dokonce jsem si splnil otevřenej botník s fochama od stropu až na zem, samozřejmě paní má vedle stejnej, ale že ho má zaplněnej z poloviny, než já, to asi jasně vystihne moje onemocnění :(  Foto neutahatelnejch nejmilovanějších monkstrapů a hnědý wing-tipy "na dívání" :D

post-5919-0-46484900-1389814943_thumb.jpg

post-5919-0-12338000-1389814961_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte to pěkný kluci, ale já osobně tu hnědou prostě nedám. Vypadám v tom jak blb. Zkusil jsem v posledních letech koupit dvoje krásný hnědý Lloydy wing-tipy, chodím se na ně do botníku dívat, protože jsem na boty ujetej, ani jsem je nepodrážel, chtěl jsem si zkusit ten pocit chození po kůži, ale loni jsem si je neobul ani jednou. Já můžu prostě jenom tu černou... Wing-tipy by teda v černý ani nebyly pěkný, ale kvůli tý neústupný černý jsem odsouzen jen ke kotníkovým a monk-strapům, který miluju tak, že jsem si koupil dvoje lepší - naprosto stejný páry, jako že mi tak vyhovujou, že až by ty současný dosloužily, tak bych ten model už nesehnal, no a ty druhý nový čekaj až přijde jejich čas, ale oni se ty první ne a ne onosit, tak mám třetím rokem doma zabalenej novej pár. Já vím, to už není normální... taky mě s těma Loake pěkně dráždíte, když já mám na nákup nových bot vážně stopku :D Dokonce jsem si splnil otevřenej botník s fochama od stropu až na zem, samozřejmě paní má vedle stejnej, ale že ho má zaplněnej z poloviny, než já, to asi jasně vystihne moje onemocnění :D

 

Ty jsi pěknej pacient  :D .... Ale nevím, proč bys nemohl nosit hnědé botky. Jejich kouzlo je právě v tom, že místo černých, které by dle tvého a obecného názoru  ladily s celkovým outfitem, si obuješ právě takovouhle barvu. Podívej se na Italy,např. Neboj se toho...i když samozřejmě, pokud se v tom necítíš, je těžké tě přemlouvat. Je to jako s kombinací oblečení. Když už nevím kudy kam, tak požádám manželku a ta, coby profesionál, mi namixuje takovou kombinaci, kterou bych já v životě nedal dohromady.... No a světe div se, ono to vypadá skvěle a lidi chválí :)  . Tak kdyžtak postni fotku v těch hnědých botách, ať se podíváme, v čem je problém : jestli v nevhodné kombinaci, nebo jen v tvé hlavě, potažmo sebevědomí :).

Zaplněnej botník ti závidím...já mám bot jen pár desítek párů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jednak nenosim obleky, jednak nenosim světlý kalhoty a když, tak přesně jak píšeš - necejtim se v tom. Myslel jsem že k hnědý dozraju, ale nestalo se to a teď po třicítce už se nehledám :D Já teď frčim na barevnejch ponožkách, který ladim ke svetrům, to mi zase ne chvíli vystačí... Předtím jsem točil barevný tkaničky a ještě předtím jsem zasejc ujížděl na manžetových knoflech, to byla taky taková epizoda :D

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes dvacet let, jsem nenosil jiné džíny, než černé a z bot u mě existovala taky pouze černá. Ovšem ostatní barvy nabízejí mnohem víc možností kombinovat. Teď mám pár šedých kalhot, nějaké modré, takže další Loake budou tmavě hnědé.

 

a nebo dvoubarevné... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jednak nenosim obleky, jednak nenosim světlý kalhoty a když, tak přesně jak píšeš - necejtim se v tom. Myslel jsem že k hnědý dozraju, ale nestalo se to a teď po třicítce už se nehledám :D Já teď frčim na barevnejch ponožkách, který ladim ke svetrům, to mi zase ne chvíli vystačí... Předtím jsem točil barevný tkaničky a ještě předtím jsem zasejc ujížděl na manžetových knoflech, to byla taky taková epizoda :D

chápu....

no nicméně, právě třeba k riflím, a klidně i hodně tmavým, nebo černým kalhotům, zkus tu světle hnědou barvu.... uvidíš, jak to celkově povýší šmrnc outfitu ... Chce to nebát se a nakrást...ééé...nebát se a experimentovat, jsem chtěl říct :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nějak nekamarádim jen s tou hnědou, jinak frčim i na modrý kůži s červenejma tkaničkama, ale černá je prostě černá. S těma kombinacema je to ale pravda no.

Loake má myslím slušnou nabídku bot v černé barvě. Určitě by sis vybral :)

http://www.lepremier.cz/anglicke-boty-loake/?_superfilter_action=1&filtr_62%5B%5D=191

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...