Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Tim dotazem na cenu jsem mel na mysli spis to ze jsem slysel o nadceneni bot treba ze za 200liber se tady prodavaji udajne treba za 12tis. Kc. Ergo jestli ma vubec cenu chodit zde do obchodu nebo si je objednat v UK. Loake boty uz par paru mam a dokud clovek nezkusi neuveri. Je to jak s hodinkama. Cas meri i ty z Tchibo tak proc mit jine :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v Barker asi 2 měsíce zpět a byl dražší než UK asi jednou tolik....nakonec český majitel je ten samej co tmlewin a tam to také řádně nasadil...<br /><br />Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk<br /><br />

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je vše :). Materiál jako u jiných kožených bot, tkaničky také atd.

 

Jak píšeš, jsou to obecně dráhy boty, nikdy jsem tak dráhy nemel, byl jsem v Lé Premier, Loaky jsem mel v ruce, jsou krásný, ale 6500,-? Co je na nch tak luxusní? Vic vydržet,maj nadčasový design? Nepolemizuju, ptám se

 

 

Jak píšeš, jsou to obecně dráhy boty, nikdy jsem tak dráhy nemel, byl jsem v Lé Premier, Loaky jsem mel v ruce, jsou krásný, ale 6500,-? Co je na nch tak luxusní? Vic vydržet,maj nadčasový design? Nepolemizuju, ptám se

Pokud vim, tak krome platby za znacku by tam mela byt i delsi trvanlivost a hlavne opravitelnost vzhledem k tomu, ze jsou sity. Lepeny nebo jen tak naoko sity se opravit moc nedaj, skutecne sity bez problemu. Vlastni zkusenost ale bohuzel nemam, protoze jsem zatim nenarazil na zadny, ktery by mi byly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked porovnam podobnu cenovu kategoriu(cca 70 euro), tak mi vychadzaju batovky najlepsie. Kupoval som ich za polovicu, vsetky su kozene a maju dostatocu kvalitu. Porovnavam to napr. s YS z Rena, ktore po par dnoch vyzerali ako po par mesiacoch, s PC z Humanicu, kde boli po par dnoch hned dve vady. Cierne kozene tenisky za 30 eur/podovne 60/ su plne porovnatelne s tymi za stovku od Timberland, ktore som mal predtym. Jedny Bata Flexible som kupil rok aj nieco spat a sice ich uz nosim menej, ale nejavia vyrazne znamky opotrebovania.

 

V Parndorfe je outlet Baldinini a par tam vychadzal na sto euro, tie som sa chystal vyskusat najblizsie, ale skrizil mi plany prave Bata...

 

Otec si kupil tiez cca pat parov a zatial spokojnost. Ked pripocitam blizke okolie, tak sme tuto sezonu kupili asi 20 parov a ziadna reklamacia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pár dní nosil nové Loake. Pak jsem vytáhl z krabice nové Baťa, jsou jsem koupil před nějakým rokem, kvůli výhodné ceně a ležely doma. Mám je na nohách den a asi je vyhodím. Materiál hroznej, potí se v tom noha, nedejchá, asi jak ty popisované hodinky z Tchiba. Chodit se v tom dá, ale je to děs... a pocit dobrej z nich taky nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Hele srovnávat Rolex a Seiko 5 nejde prostě. Stejně tak ne Baťu a Loake. Já měl od Bati dost bot, bohužel se brzo zničily a jednou jsem docela bojoval s reklamací. Proto od nich už nic nechci. Co se ale týče pohodlí (kupoval jsem vždy jejich ''lepsí'' boty), tak s tím jsem problem neměl. Hnáta se mi v tom nepotila o nic víc, než v botách za x násobek ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevydrží to nic,budeš mít obarvený ponožky a za měsíc z toho budou rozšláplý škrpále.

ja mam tolik bot :suicide_anim: ze abych jedny ponosil mesic v kuse nehrozi.. nicmene tyhle batovky nepusobi az tak dojmem nekvality... (puvodni cena byla 1399.-)

.. joa jeste tam meli penezenku za kilo .. subtilni, kozena, nejevi se zle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že za ty peníze super nákup. Do toho bych šel taky, ale jinak já mám rád Geox a na tůru TNF.

ja mam tolik bot :suicide_anim: ze abych jedny ponosil mesic v kuse nehrozi.. nicmene tyhle batovky nepusobi az tak dojmem nekvality... (puvodni cena byla 1399.-)

.. joa jeste tam meli penezenku za kilo .. subtilni, kozena, nejevi se zle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle diskuzi si vždycky rád přečtu a moc se u toho bavím. Srovnávat konfekční velkovýrobu s produkcí úzce specializovaného výrobce je přinejmenším úsměvné...

 

Ale ať jsem konstruktivní, já například teď nosím El Naturalista, rámovky s gore-texem. Extrémě pohodlné, pevné a přes svůj robustní vzhled lehké boty. Cena cca 5.500 Kč. Ale srovnávat je s vizuelně podobnýma botama za 1.500 fakt nejde.

 

post-800-0-72196600-1390569206_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...