Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Objevil jsem je jen proto, ze slecna v LePremieru (ci ceskym Loake - sidli vedle sebe) mela na noze maly Chestery. Tak jsem zjistil, ze maji tri damsky modely.

 

Takovej 'malej' Chester v barve Tan a cerny, a tyhle vysoky. Model Liz Burgundy EX. Na krame meli vsechny velikosti, ja bral 7ky. Cena 6590 myslim.

 

Slecna rikala, ze jsou echt tvrdy a potrebujou vyslapnout, tak uvidime.

 

Tak vesele do toho :).

 

 

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1391279052.332266.jpg

Díky za info, jsou fakt dost povedený, tak at´ to rozšlápnutí proběhne v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové možná už to proběhlo dřív, ale operuju teď z mobilu - Loake velikost, když mám u nás boty 48, což odpovídá Loake 12 a půl, bude to sedět nebo raději brát o půl číslo větší či menší?

Díky za postřehy, do Prahy se mi jet zkoušet nechce, ve Le premier ve 12,5 mají dva páry který se mi nelíbí, navíc se mi nedostává čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, ze ti Red Wing nevyhovuji, ale nakonec jsi pekne kompletne pokoupil.

Jeste bych se tazal jaka je prosim velikost Loake pokud je bezna velikost: UK 8 ci EUR 42.

Ptam se jen proto, kdyby clovek jako napr. ja kupoval bez vyzkouseni nekde v e-shop na internetu.

Muze se bez problemu koupit stejne cislovani nebo se musi zakoupit jine?

Podle tve EUR 46 bezne c.11, tak jsi koupil tez stejnou jako normalne kupujes.

Dekuju za vysvetleni.

48 je UK13. Bezne nosim EU46, od Loake adekvatne 11, ale jsou mi trosicku volnejsi. Mam to radsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nejsem zadnej Loake znalec. Prvni Loake jsem kupoval u Herringshoes, kde je prevod velikosti 45->11 a ja hledal 45ky, pac vetsina mejch 'slusnejch' bot doma jsou 45. A prisly mi boty, ktery jsou mi akorat, mozna malinko volnejsi, a o kterejch prevodnik u Loake rika, ze jsou vlastne 46ky. Takze vlastne nevim :D.

 

Jsou to imho normalni 46 a jsou mi volny tak, jak mi 46 volny bejvaj (nemam rad tesny boty). Ale jinak treba Chester je mi tesnejsi nez ten Kempton, takze zalezi i od typu boty, ale to je snad jasny.

 

Vsichni sice rikaj, ze jsou vetsi, u me to proste neplati. I zene jsem bral na doporuceni prodavacky 6,5 i kdyz ma bezne 7, a jel jsem to vcera menit za vetsi :).

 

To jsem ti poradil, co? :D

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi nemáte nekdo zkušenost s levnějšími Asos oxford brogue?R.P.kolem 60-65liber ale v akci jsou levnější.Jinak nosim Loake uz delsí dobu F šíři a spokojenost.Asos se ki líbí že jsou pěkně do špičky a na lítačku vypadají dobře..http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Brogue-Shoes-in-Leather/Prod/pgeproduct.aspx?iid=3790978&cid=11941&sh=0&pge=0&pgesize=36&sort=-1&clr=Tan+leather

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda předveším mám dost malou nohu, takže běžně mám 41, potažmo 7. A totéž od Loake - 7, který mi sedí úplně super a nový Barker jsou rovněž 7, ty mi přišly poněkud těsnější na šířku. Což ostatně je aspekt, který u běžných bot u nás neřešíš, ale u techto "lepších" bot už jo (Loake má tuším 3 šířky a Barker snad 5).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo teda.

Nicmene pokud ma clovek velikost: UK 8 ci EUR 42, tak Loake bez vyzkouseni kupovat stejnou cili: UK 8 ci EUR 42 jsem pochopil a budou vyhovovat jak maji s tim, ze sire se vzdy prizpusobi tedy u bezne sire nohy. 

Tak bych to videl, max ti budou trochu volnejsi (mensi urcite nebudou).

Ja mam vsechno siri F, cili prumer a pry to jeste povoli, takze ano i pro siri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...