Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Radu potrebujem, chlapci :-)

Vcera som oskrel svoje boty pri stahovani (nj, kkt sprosty, nemohol som si obut stare Garmont-y...a tak mi treba.

 

Pozrite prosim na fotky a skuste mi cosi poradit. Jak to osetrit-zakonzervovat? O ziadnom obuvnikovi tu na Islande zatial neviem...

Je nieco, co mozem urobit sam? Zalepit nejak to povrchove poskodenie?

 

Dik vopred. Ak budete chciet lepsie fotky, tak urobim ;-)

 

azazene9.jpg

 

hezaruze.jpg

 

u2avege5.jpg

 

u8ahu4eg.jpg

 

uqahany8.jpg

 

zyjy7avu.jpg

 

F.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zaslech v radiu rozhovor s nejakym borcem z Loake a ten borec zacal vetou neco jako: 'Lidi si mysli, ze kdyz si koupi drahe boty, ze jim musi dlouho vydrzet. To je vsak omyl.' A pak blablabla, ze se ty boty zase lehce opravujou. Takze hosi pockejte si jeste tejden na zraloka a hura do ty pansky pasaze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem zde brzdit všeobecné nadšení, ale od počátku bylo jasné, že takhle nějak to v mnoha případech dopadne. Kožené podešve jsou v dnešní době přežitek, tak trochu snobárna. Bez problému lze vyrobit vzhledově stejné podešve, které budou levnější a budou mít podstatně lepší užitné vlastnosti.

Ono to není jen o vlhku, ale i o tom, že na chodnících je u nás všeobecně dost nepořádek, takže podešev obrušují zrnka písku a jiné nečistoty. Zátěžové koberce s poměrně ostrými syntetickými vlákny jim taky moc nepřidají. Hladký, suchý a čistý povrch není problém, ale to by je člověk musel nosit jen doma na parketách?

Prostě se musíte smířit s tím, že je to v podstatě nepraktická věc. Takový závan starých časů, který máme rádi a přináší nám jistý druh radosti a také pocit výlučnosti?.asi jako mechanické hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nepraktická věc. Já byl jednou v Londýně na veletrhu, vystavovali jsme tam nějaký blbosti, a pro návštěvníky jsme tam měli sud plzně. Trochu se nám toho vylilo na zem, nacucalo se to do koberce, a jak tam maj nějaký jiný zemnění nebo co, tak chlazení začlo probíjet. Což nepoznal nikdo kromě chlápka s botama s promočenejma koženejma podrážkama. Jak se ten nebožák dotknul pípy, dostal pecku jak prase. Museli mně pivo točit kamarádi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si to samé, co píše Xpak, nicméně jsem chůzi na kůži bez podrážení chtěl asi před čtyřmi roky vyzkoušet. Poznatek je ten, že bota se noze lépe přizpůsobí, nicméně už bych na ven nic s nepodraženou kůží nechtěl. Člověk musí řešit, jestli náhodou nebude pršet a to mě nebaví. Takže tohle jsou první dva roky dosti intenzivně, další dva roky občasně nošené Lloydy za polovinu co Loake. Nebral jsem je nikdy do mokra, ale nachodily po centru dost. Takže za mě lepený sociální Lloyd palec nahoru. Evidentně je problém u Loake.

Nejraději mám rámovky na gumě - ty jsou pak nesmrtelný.

post-5919-0-68681800-1396856435_thumb.jpg

post-5919-0-11781400-1396856440_thumb.jpg

post-5919-0-02833900-1396856445_thumb.jpg

post-5919-0-68539600-1396856449_thumb.jpg

post-5919-0-19653600-1396856456_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, další nevýhoda, nejsou BEER RESISTANT

 

 

Je to nepraktická věc. Já byl jednou v Londýně na veletrhu, vystavovali jsme tam nějaký blbosti, a pro návštěvníky jsme tam měli sud plzně. Trochu se nám toho vylilo na zem, nacucalo se to do koberce, a jak tam maj nějaký jiný zemnění nebo co, tak chlazení začlo probíjet. Což nepoznal nikdo kromě chlápka s botama s promočenejma koženejma podrážkama. Jak se ten nebožák dotknul pípy, dostal pecku jak prase. Museli mně pivo točit kamarádi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mýho pohledu ale nejde jen o koženou podrážku, ale o celkovou konstrukci boty. Vlastně jsem se k těmto botám dostal tak, že jsem nechtěl lepený, ale šitý boty (rámovky). No a bohužel v kombinaci gumová, ale šitá podrážka je celkem omezený výběr, jak u Loake, tak u dalších obdobných firem.

 

Nicméně zřejmě právě k tomuhle segmentu budu příště upírat pozornost. Nakonec i zde jsou nějaké zajímavé kousky ( viz zde: http://www.loake.co.uk/loake-1880.html?sole_type=175). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra chlapi, už jsem byl nalomenej si jedny Loake taky na zkoušku pořídit, ale trošku mě tady ta diskuze děsí. Je jasný, že většinu dne budou na noze v kanclu, ale člověk se v nich normálně pohybuje po městě - posyp, mokro..prostě klasika. Potřebuju hnědý univerzální oblekovky, ideálně i k džínám, ale ne, aby podrážka vydržela dva měsíce:-) Těch 6 tisíc je tak maximum, co si vnitřně za boty obhájím. Ty fotky po pár dnech nošení mi nepřijdou tak tragický, otázka je, jestli se to v tomto stavu stabilizuje a bude stejný třeba za rok (jak tu bylo napsáno - podrážka se zpevní atd.) nebo jestli to jde pak dál do kytek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A:Podrážka vydržela 6 měsíců, chci zpět peníze.

B: Střídejte alespoň dva páry (ideálně tři) a zajistíte si mnohem delší životnost podrážky.

 

prostě po 18 měsících vyhodíš troje... 

 

Prostě se s tím smířit. Máte na noze hezké boty (jakékoli značky), máte z nich radost, tak proč se stresovat tím, že podrážka není na celý život. V ceně bot jste si koupili i možnost nechat si ji originálně vyměnit. Tak si prostě užívejte bot!

 

ale jen doma v obýváku (ti kdo mají doma koberec maj smůlu)....

 

to je spíš do sekce HUMOR ne?  :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...