Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Dávám zkušenosti z mýma botama z Marks and Spencer za 900 Kč.

Jen tak pro rekapitulaci, boty vypadají jako Loake, jenomže stály 900 Kč (sleva z 1900 Kč). Boty nemají koženou podrážku, foto najdete tady v tomto vlákně.

 

Po cca. 2 měsících jsem musel měnit tkaničku (což není žádná velká závada).

Kamarád švec mi řekl, že abych je tak za 14 dní přinesl, že bude třeba vyměnit patník, že prej materiál nad patníkem, je ze stejného aušusu jako u běžných bot (nějaký stlačený papír).

Jinak ta podrážka působí takovým "dřevěným" dojmem, asi to nebude velká kvalita.

Jinak spokojenost (za 900 Kč.....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

woe, aligatoryasi :D

 

Men-Gold-Crocskin-Classic-2012-Limited-Edition-Clog-_14455_710_ALT110.jpg

 

:thumbsup_anim: :clap:

 

twl fullgold

 

na těch už chybí snad jen rolex badge s korunkou :lol2:

to mas tezky. ja mam rad mokasiny, mam jich mrte, ale jak to nazuju naboso, tak se mi lepi noha, poti, atd. mokasiny s ponozkama ke gatim jo, ale k sortkam si fakt ponozky do toho nevemu. takze kdyz du na chvilu, mokasiny naboso OK, ale celej den v tom je za trest..

 

btw, vcera sem je fakt vobjednal :D :D :D

 

fuck_zps00005a71.jpg

 

hehe, neska dosly :)

 

20140609_103419_zpse718185c.jpg

 

btw, ty ponozky do mokasin sem koupil v M&S a v peeeku a voboje me padaj z noh, takze zustavam holt u crocsu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to me štve, ja koupil v Lidlu a výsledek stejnéj, sedím v kanclu a uz mi 2x sklouzly

Sem myslel ze ty z lepšího krámu budou lepsi

 

Btw: zlatý krokouse sou divoký;-)

Upraveno uživatelem Moty123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu z jiného soudku, dlouho mi ležely v žaludku a tak jsem se rozhod, že si je prostě koupím a nelituji, tak živou botu jsem ještě neměl, testováno zatím 2x na Lysé hoře (1x rychlejším tempem (43min.) a po 2 na pohodku) a musím říct paráda, bota drží dost slušně a je parádně lehká, díky tomu, že se jedná o minimalistický styl, člověk cítí terén, ale nebral bych to ani jako nevýhodu, protože tato bota je určená pro běh a ne pro klasickou turistiku, takže splňuje to co od ní se čeká. Chvilku mi trvalo než jsem si na to navykl, ale je to fakt paráda. Bohužel foto na nohou nemám, tak hodím promo.

SAL288_1000_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele na internetu. A3Sport . Moc jsem nehledal, ale cenu měli dobrou. Občas v místní A3 dělam brigádně tak mi je holky stáhly z jiné prodejny k nám do Mostu.

sou moc pekny a taky mi pripomnely moje prvni adidasky... taky si je, s dovolenim, zkusim sehnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Nadherne.

Dneska jsem zjistil, ze mam rozlepenou patu dole od podrazky na tech Keen keckach, co taky mas. Zalepil jsem to, ale asi to nebude drzet a budou muset k obuvnikovi. Tobe drzi dobre? Ja je mel na noze tak desetkrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný v pohodě :)

Co jsem četl, tak je to odkaz na maratonky z 80. let, ty doby jsem nezažil tak nevim, ale jako jedny z mála bot se mi líbily hned od začátku.

 

Ho*no odkaz, normálně sprostý repliky :lol2:

Upraveno uživatelem PNS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...