Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

V .TM. Lewin na Chodove maj vyprodej bot Barker. Je to venku v regale pred obchodem, da se v tom pohrabat. Ja si nic nevybral, kvalita tech bot me nejak nezaujala, ale treba si nekdo vybere.

Kdyby kvalita, ale ta cena je absolutně mimo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na zimni nadilku pripraven. jen to na rizeni neni uplne ideal..

 

20141230_062041_zps873358f2.jpg

Na tydle boty jsem koukal před lety, jak vidno stále se dají koupit. Předpokládám, že řízení auta v nich bude špatné. Jinak si pamatuji že mě zaujaly, ale považuji je za extravagantní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, i když současná produkce už asi bohužel nebude Made in USA. Nicméně se optám - podrážka takhle vážně drží nebo je měněná? A pak furt řeším velikost - normálně mám 41, takže tady váhám mezi 7,5 a 8. Ale spíš mi to vychází na ty osmičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velikost mi přijde standartní. Normálně nosím 9 a tohle je 9,5. Co se týče podrážky tak bych se nebál. Naopak, totálně rozšlapaný s novou podrážkou vypadají opravdu výborně a v denimheads to prý umí.  

No asi spíš risknu ty 8. Snad s nima nedopadnu jako manželka s Converse (blbá velikost). Řeším nějaký boty už cca měsíc, vlastně žádný  nepotřebuju, ale tyhle se mi docela líbí:

http://www.amazon.com/Irish-Setter-Work-83605-Brown/dp/B0058Z0XJ0 .

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zítra mě snad konečně dorazí opožděnej Vánoční dárek - Slim Fit zimní kabát. Zjistil jsem že k němu nemám žádné boty, co se k tomu nosí? Hodí? 

Budu nad tím přemýšlet 

^_^
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Zítra mě snad konečně dorazí opožděnej Vánoční dárek - Slim Fit zimní kabát. Zjistil jsem že k němu nemám žádné boty, co se k tomu nosí? Hodí? 

Budu nad tím přemýšlet 

^_^

Možná jsem trochu přestřelil s tou barvou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...