Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Kdyz uz jsme u tech predrazenejch bot ... K tomu materialu je potreba zapocitat i taky spoustu hodin rucni prace , at uz je to design boty , design modelu kopyta , kopyto samotne, dale pak musis udelat strih .. Do ceny bot se musi zapocitat vsechno co s vyrobou souvisi . Je jasny ze u bot v nakladu stovek a tisicu se tohle vse rozpocitava. At uz je to u loake nebo u bati ... Tam vetsinu prace delaj stroje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://oquirey.com/shop/index.php/ maju aj krajsie  su vyborne,spracovanie na 1, len troska drahsie ale oplati sa priplatit si.

Ako sa ti nosia ? Ten patchwork co mas aj ty je latka, cize vhodne iba na leto ? A velkostne ti tvoja velkost sedi rovnako ako pri inych botach co mas alebo citis nejake rozdiely? Dik :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz jsme u tech predrazenejch bot ... K tomu materialu je potreba zapocitat i taky spoustu hodin rucni prace , at uz je to design boty , design modelu kopyta , kopyto samotne, dale pak musis udelat strih .. Do ceny bot se musi zapocitat vsechno co s vyrobou souvisi . Je jasny ze u bot v nakladu stovek a tisicu se tohle vse rozpocitava. At uz je to u loake nebo u bati ... Tam vetsinu prace delaj stroje ...

Někde jsem to počítal a vypadalo to, že jedny boty vyjdou na necelých 14 dní práce, to vychází na dvoje boty měsíčně. Spočítal jsem si, že Lawart si řekne za práci o 50 000 Kč, zbytek je materiál) takže stovka měsíčně (doufám že jsem to spočítal správně). Docela slušnej výdělek za měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nespocital . Cely boty vyjdou 50. Boty z krokodyla se zase tak casto nesiji. (Cca jednou za rok) Je to spise vyjimka.

Já to pochopil tak, že boty od Lawarta stojí od 50 000 Kč - že to znamená, že těch 50 je cena práce, zbytek materiál který si zákazník vybere. Pokud si zákazník vybere kůži za 1000 Kč, tak boty potom stojí 51 000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boty za 50 se sijou z drahejch materialu a je v nich zapocitany kopyto namiru ktery je cca okolo 5tisic na kotnikovy je to cca 7-8 a na kozacky i 12 . Dal je tam zapocitany i druhy zkusebni par.

OK a ty boty za 130 - tam je v ceně co - služby ševcovi manželky, nový chodník po kterém se má v nových botech chodit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

OK a ty boty za 130 - tam je v ceně co - služby ševcovi manželky, nový chodník po kterém se má v nových botech chodit?

Jestli potřebuješ pučit prachy, my se nějak složíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Proč myslíš, že potřebuju půjčit prachy?

Protože už dvě stránky pláčeš nad nemorální cenou bot a jsi sarkastický u Zrnovy argumentace. Tak mi přišlo, ze třeba můžeme pomoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...