Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Chapu, ze tu zuri politicka debata a boty nikoho nezajimaj, ale ja dneska neodolal a objednal, protoze jsou krasny!

 

Jsou to Cheaney Orwell B; Loake uz bude doma v mensine :).

 

opět super volba. klobouček dolů

Hm, pěkný, kofola. Je to něco mezi polobotkama a martenskama. Zajímave. Na kolik výjdou takový kramle? A je to teda šitý nebo lepený?

šitý . Cheaney je anglická klasika a kvalita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, pěkný, kofola. Je to něco mezi polobotkama a martenskama. Zajímave. Na kolik výjdou takový kramle? A je to teda šitý nebo lepený?

Ramovky. Cheaney je mi jako firma moc sympatickej. A jejich customer service vynikajici. Samozrejme za to muze Jack Reacher, diky nemuz jsem k nim prisel :D.

http://www.cheaney.co.uk/collections-c2/country-leisure-collection-c7/cheaney-orwell-b-country-derby-boot-in-conker-calf-leather-p171

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalitni boty pokud je koupis ve sleve, jinak bych spis v teto cenove kategorii kouknul po nejake anglicke ramovce.

Co musim pochvalit, je kozena podrazka, ktera vydrzi opravdu hodne oproti ostatnim znackam.

Díky za info. Vesměs nosím Loake což mi příjde za pár peněz jako slušné boty, ale nevím jestli Magnanni nejsou nějaká navoněná bída.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...