Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

zrno jak je to s botama od Freindly Suits a Lawarta? Ten je tam aby to mělo lepší zvuk nebo se tam něčím podílí? Ale vzhledem ktomu, že šíjí v Portugalsku nevím moc čím.

Tak jen pro zajímavost , kamarád z oboru se FS na jejich FB stránce zeptal na pár dotazů a jelikož FS jsou "seriozní" firma tak jeho dotaz byl během chvilky smazán a ponechán bez odpovědi. tak kdyby to někoho zajímalo ...

post-13975-0-61539700-1453293900_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen pro zajímavost , kamarád z oboru se FS na jejich FB stránce zeptal na pár dotazů a jelikož FS jsou "seriozní" firma tak jeho dotaz byl během chvilky smazán a ponechán bez odpovědi. tak kdyby to někoho zajímalo ...

Hehe, to je dobrý. A já na ně dostal minulej tejden doporučení, že prej jsou fakt seriózní a je na ně spoleh. :) jako ten obchod, ne ty boty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, to je dobrý. A já na ně dostal minulej tejden doporučení, že prej jsou fakt seriózní a je na ně spoleh. :) jako ten obchod, ne ty boty.

Seriózní možná jsou, to netuším, ale to jakým se prezentovali oblekem u jednoho blogera, to vypovídá o všem, protože to byla skutečně katastrofa a nechápu, jak něco takového mohli pustit do světa a ještě si to nechat zveřejnit oficiálně:-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen pro zajímavost , kamarád z oboru se FS na jejich FB stránce zeptal na pár dotazů a jelikož FS jsou "seriozní" firma tak jeho dotaz byl během chvilky smazán a ponechán bez odpovědi. tak kdyby to někoho zajímalo ...

Díky za doplnění infa, udělal jsem si obrázek . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen pro zajímavost , kamarád z oboru se FS na jejich FB stránce zeptal na pár dotazů a jelikož FS jsou "seriozní" firma tak jeho dotaz byl během chvilky smazán a ponechán bez odpovědi. tak kdyby to někoho zajímalo ...

 

 

Zrno, mockrát díky, svoje dojmy k Frinedlysuits už jsem psal ve vlákně o košilích. To co odpověděli na FB mě jen utvrzuje, že je to banda fušerů a já u nich neutratím jediný svůj halíř... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(nepříliš) optimální zimní obuv

 

Herring Moorgate

 

moc pěkné, jen ta "kachní špička", jak já ji říkám, mi tam moc nesedí.

 

Tak jen pro zajímavost , kamarád z oboru se FS na jejich FB stránce zeptal na pár dotazů a jelikož FS jsou "seriozní" firma tak jeho dotaz byl během chvilky smazán a ponechán bez odpovědi. tak kdyby to někoho zajímalo ...

 

houby kamarád z oboru, vyhlášený troll to je! :lol2:

Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

houby kamarád z oboru, vyhlášený troll to je!  :lol2:

Ano , Honza občas rád rejpe , ale narozdíl od "mistra" Lawarta je ten člověk študovanej

, navíc i soudní znalec a výrobce ortopedické obuvi ...

 

2001 ? 2008   Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně 
                          Chemie technologie materiálů, obor Inženýrství a hygiena obouvání
 

2005 - 2006   Fachhochschule Kaiserslautern / Pirmasens

                        Studiengang Lederverarbeitung und Schuhtechnik

 

1997 ? 2001    SPŠ Kožařská - Výroba obuvi a galanterního zboží ? výroba obuvi

1999 ? 2000    Obuvník pro ortopedickou výrobu obuvi

1994 ? 1997    Obuvník pro zakázkovou výrobu a opravy

Upraveno uživatelem zrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc pěkné, jen ta "kachní špička", jak já ji říkám, mi tam moc nesedí.

 

souhlasím, když přišly, taky jsem se s tím trochu pral... ale zvyknul jsem si rychle, ono ty tradiční oblý špičky jsou trochu nudný a tohle je víc v souladu s tím, že jsou hodně výrazný a trochu hejskovský.

Má to ale i svoje výhody - hodně pohodlně se v nich chodí, protože netřeba zvedat nohy jako čáp, abych nikde (delší) špičkou nezadrhával...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V práci jsem vyfasoval nějaké poukázky do Bati, tak vybírám něco použitelného... nošení klasika, informal outfit, zaujalo mě zatím toto:

 

http://www.bata.cz/web/kategorie/web-katalog-cz-muzi-polobotky/690078-bata-kozene-polobotky-v-derby-strihu

 

http://www.bata.cz/web/kategorie/web-katalog-cz-muzi-polobotky-elegantni/686082-bata-kozene-polobotky-v-derby-stylu

 

nemáte prosím nějaký tip? chci to udat, ale nevím za co a černé se vyhýbám jako čert kříži...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...