Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Panove, dnes v malem zapadakove na severovychode USA. Obchod s turistickymi, sportovnimi a pracovnimi potrebami. A dva regaly Red Wing shoes! Ceny mirne, obsluha vzorna. Moc toe za 159usd. Jine modely od 99usd. Ovsem kazda mince ma dve strany. Banda spechala a navic tam vsude na krabicich bylo napsano neco ve smyslu druha jakost. Nemel jsem cas studovat, jestli je to mozne, nebo jestli to jsou fejky, tak jsem nakonec nic nenakoupil. Ale kdyz jsem to videl, tak jsem neveril vlastnim ocim.

5e6681b67ccf5ebe6c6976783bb11fab.jpg

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska byl v Hradci zajednat zajezd a pri ty prilezitotsti jsem se mrknul do Footlockeru.No a takhle to dopadlo:-)Za 1499Kc jsem je tam nemohl nechat.A jinak jeste byla zajimava cena na novy Conversy,ze dvou litru na litr,coz je bomba cena za novej model vysokejch AS.f5fcf93685e8a09b28fdb37ebc605421.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Foot Lockeru mě už nikdy nikdo neuvidí.Ku*vy zlodějsky...

Dceří jsme koupíli v únoru na jeji narozeniny boty které měla na sobě jen párkrát a toto je výsledek - poškozená textilie nad šněrováním.

Reklamace samozřejmě neuznána jelikož se podle ních jedná o mechanické poškození výrobku.

 

Takže jsem se zdravě vytočil a poslal vic fotek na soudního znalce...když to nejde po dobrém tak to půjde jinou cestou.

post-21035-0-49268300-1467902481_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Foot Lockeru mě už nikdy nikdo neuvidí.Ku*vy zlodějsky...

Dceří jsme koupíli v únoru na jeji narozeniny boty které měla na sobě jen párkrát a toto je výsledek - poškozená textilie nad šněrováním.

Reklamace samozřejmě neuznána jelikož se podle ních jedná o mechanické poškození výrobku.

 

Takže jsem se zdravě vytočil a poslal vic fotek na soudního znalce...když to nejde po dobrém tak to půjde jinou cestou.

Jj, ja vystřízlivěl před pár lety a začal si platit DAS a od té doby se mi dobře dejchá a nad neuznanými reklamacemi se jen pousmívám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

Tak já reklamoval boty jen jednou taky v Lockeru a cajk rozlepené konversky pak ty samé ještě 2x nakonec jsem vzal poukazku je pravda že zima skončila tak jsem zimní boty nepotřeboval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...