Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Tak my ale nevíme, jak s nima hodláš fungovat. Pokud to máš na sto metrů mezi autem a kanclem, zima ti v nich nebude. Pokud s nima budeš celej den popelařit, zima ti bude. To máš těžký..

 Já teda v podobnejch přes zimu normálně funguju, pár kiláků denně po Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude mi v tomhle http://www.clarks.eu/p/26109866 v zimě kosa, nebo ne?

Z obrazku tazko povedat, ci su zateplene. Kup si radsej o pol cisla vacsie a budes nosit hrubu ponozku a das si aj tepelnu vlozku. V teplotach na urovni nuly v civilizacii by si nemal mat problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zrno: smekám, oboje jsou pecka!

 

to Manek49: Na běžný pochůzky po městě bych se toho vůbec nebál. Podrážka mi nějak nízká nepřijde a když vezmeš tlustší ponožky, tak budeš v pohodě. Osobně nosím v zimě klasický osmidírkový Marteny a zima mi nikdy nebyla (hodně ale dělá vysoká podrážka. Naopak zateplení je podle mě většinou akorát umělina, která sice něco odizoluje, ale když se člověk zahřeje, tak se v tom taky pěkně zpotí.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casem se ti podle toho vohne noha a budes shanet vohnuty lyzaky.

Skoda. Tie boty sa mi lubia. Ale nohu si kvoli nim neznicim. Toho su schopni mozno redwing fans ale ja ne.

 

Edit: ale ked kukam na tie fotky topanok o poschodie vyssie, tak tie tiez vypadaju ze maju dvihnutu spicu. Som si to doteraz nevsimol. Lenze tie na mojej fotke vypadaju fakt divne, ako keby sa naslapovalo len na opatok a kustik v strede. Alebo to je len divna fotka. A inac co na tie boty poviete ?

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...