Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Co takhle soutěž o nejúchylnějši (nebo nejulítlejší, pokud jste měli perný ponděl) boty? Pánské, protože jinak by to bylo moc jednoduché. Tak se pochlubte ;)

Prosim na tuto sutaz eventualne zaloz samostatne vlakno, sem sa to nehodi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotka na hovno, ale konečně dorazily.

Nike Air Huarache Camo.

 

Hele a ty v tom fakt někdy vyjdeš do civilizace? Proti outdoor botkám nic nemám, stejně jako proti vojenským profi botám, ale tohle je ...

 

Má drahá polovička to zhodnotila slovy "Na kompost dobrý"  :cheers:

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na běžné nošení do kanceláře i běhání po klientech Charles Tyrwhitt Black Duston toe cap Derby shoe. Mám na nich rád měkkou podrážku a vypadají skvěle

Hele a ty v tom fakt někdy vyjdeš do civilizace? 

 

Má drahá polovička to zhodnotila slovy "Na kompost dobrý"   :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsou na tom ZX 700 šířkově? Spíš širší, nebo užší? Asi je někde zajdu zkusit, pěkná bota.

 

Hele normálně jsem si to šel porovnat a došel jsem k závěru, že nevim co ti mám říct :) . Mě seděj dobře. Jsou hrozně pohodlný a na to jak sou pohodlný, tak jsou docela stabilní v držení nohy (jestli mi rozumíš) jako že nešmajdaj, noha v nich nekloktá atd. Sou děsně pohodlný. Maj trošku užší špičku, takže já oproti superstárům mám ty ZX 700 o půl čísla větší a vyhovuje mi to, ale asi by se poddaly i ve stejný velikosti. Jedny z nejpohodlnějších kecek co jsem měl a že jsem jich měl docela dost  :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, Hyde. Jsou z Le Premier, ale bral jsem od kolegy zerfosse, kterej si neumí vybrat velikost  :lol2:  , za což jsem mu právě teď vděčný.

Ja som mal na tento konkretny par tiez "spadeno" ale som spomaleny neschopny mantak. Tak uzivaj, fakt su pekne :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...