Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Říká se tomu záruka.

Během záruční doby se vyskytla na produktu porucha, dal jsem to reklamovat a reklamace byla uznána.....

 

Kartáček na zuby chodíš taky reklamovat na sklonku záruční doby? Taky přece musí vydržet 2 roky!

 

to Bobisek: ...a dál už krmit nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kartáček na zuby chodíš taky reklamovat na sklonku záruční doby? Taky přece musí vydržet 2 roky!

 

to Bobisek: ...a dál už krmit nebudu.

Ne tomu se říká běžné opotřebení.

A je otázka, zda mé boty byly běžné opotřebení, přiznávám, že jsem byl překvapen, že mi byla uznána reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro příště sem nedavej  foto tvých totalne dojebaných bot a story o tom jak si je uspesne vyreklamoval a jeste si to necekal, vyvarujes se tim té trapnosti a řady komentářů, které nejsou pochvalného charakteru. 

Co si vybavím tak sem tu od žádného z členů neviděl sem dát něco podobného, ale holt každý máme míru unosnosti posunutou trochu jinam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro příště sem nedavej  foto tvých totalne dojebaných bot a story o tom jak si je uspesne vyreklamoval a jeste si to necekal, vyvarujes se tim té trapnosti a řady komentářů, které nejsou pochvalného charakteru. 

Co si vybavím tak sem tu od žádného z členů neviděl sem dát něco podobného, ale holt každý máme míru unosnosti posunutou trochu jinam. 

Kvalita bot je dnes docela palčivé téma.

Existuje skupina lidí, kteří choděj bez bot úplně - choděj bosi. Jako výhodu uvádějí, že nemusi kupovat dnešní nekvalitní boty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita bot je dnes docela palčivé téma.

Existuje skupina lidí, kteří choděj bez bot úplně - choděj bosi. Jako výhodu uvádějí, že nemusi kupovat dnešní nekvalitní boty.

Zas pak chudáci nemůžou nic po dvouch letech reklamovat, vo tom radši ani neuvažuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita bot je dnes docela palčivé téma.

Existuje skupina lidí, kteří choděj bez bot úplně - choděj bosi. Jako výhodu uvádějí, že nemusi kupovat dnešní nekvalitní boty.

škoda, že tu nikdo takový ?bosí? nepřispívá.... fotky střepů, vajglů a h.oven na nohou tady chybí :-)))))

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda, že tu nikdo takový ?bosí? nepřispívá.... fotky střepů, vajglů a h.oven na nohou tady chybí :-)))))

 

http://www.zijnaboso.cz/proc-zit-naboso

 

Někde na internetu najdeš info o chození na boso. Střepy jsou problém.

Ale pozor, i pro tyto lidi se vyrábějí boty, říká se jim "barefoot boty" a jsou proti těm střepům atd, a také že to nevypadá že jste úplně bos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsimol som si ze jeden nemenovany obchod pre gentlemanov zacal predavat rámovky znacky Berwick.

cena cca 5000czk, mate niekto skusenosti? asi to nebude lepsie ako loake 1880 alebo shoepassion?

 

dik

 

Edit: este mi napadlo, ktory tvar kopyta sa najviac podoba na Shoepassion classic last? toto kopyto mi sadlo najviac zo vetkych ale hladam nieco nove :)

Upraveno uživatelem zerfoss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...