Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Opravdu nikdo tu nemáte zkušenost s "trekovýma" ponožkama Skinners?

Mám, co by tě zajímalo?

Já s nima jsem spokojený, jen je v nich někdy zima. Oproti barefoot botám znatelně levnější. Podrážka neklouže, že jsi šlápl na kámen poznáš vždy, ale není to nepříjemné. Dá se v nich chodit celý den a chodidla mě nebolí, i když chodit v přírodě po trávě je mnohem příjemnější než po chodníku. Vyhovují mi i na řízení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám, co by tě zajímalo?

Já s nima jsem spokojený, jen je v nich někdy zima. Oproti barefoot botám znatelně levnější. Podrážka neklouže, že jsi šlápl na kámen poznáš vždy, ale není to nepříjemné. Dá se v nich chodit celý den a chodidla mě nebolí, i když chodit v přírodě po trávě je mnohem příjemnější než po chodníku. Vyhovují mi i na řízení..

Super, díky. A jak je máš dlouho? Dá se v nich běhat?

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky. A jak je máš dlouho? Dá se v nich běhat?

Mám je asi rok.. Běhat by v nich šlo, jen si myslím, že až v nich patou trefíš kámen, tak to bude na výměnu spodního prádla.. :-) Ale to naboso také a na slušném povrchu to nebude problém..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je asi rok.. Běhat by v nich šlo, jen si myslím, že až v nich patou trefíš kámen, tak to bude na výměnu spodního prádla.. :-) Ale to naboso také a na slušném povrchu to nebude problém..

Super, díky moc. Asi je fakt zkusím. Láká mne ta volnost...

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaké zkušenosti se Scarpou? Konkrétně model Cyrus gtx /Cyrus gtx mid?

Já teda spíš obecně ke značce. Mám od loňska Scarpa Crux (/trekovky-scarpa-crux-72052) a jsou skvělý. Manželka teď něco podbnýho taky shání, tak jsem jí jednoznačně směřoval k týhle značce.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam Puma Suede a musim rict, ze jsou teda dost uzky. Nevim jak tento model, ale bacha na to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...