Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Díky všem za rady......zkusím nějaký čistič k tomu určený tedy :-) Tekutý písek, pasty, kartáčky,.....jsou v některých případech bezmocní. Impregnace používám, ale na ušpinění tý gumy to asi moc velký vliv nemá. Díky a pěkný víkend :-)

Pracka na 40 stupnu a jsou jak novy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam take 'zazracne' spongie od cinana. Cistim tym vsetko, aj biele podrazky. Kozu to zatial nerozozralo a spina ide krasne dole.

 

Sent via IPoAC

Že by to byly nano houbičky? Taky jsem na ně kolikrát koukala, ale nějak nemůžu uvěřit, že je to opravdu takový zázrak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asfalt s tym dole nedas, ale bezne necistoty uplne v pohode. Pouzivam to uz par rokov na vsetko - kychyna, kupelna, auto (lakovane casti som radsej ani neskusal), bicykle, hracky, topanky... Pri niektorych matieraloch to treba najprv vyskusat, aby to nenarobilo viac skody ako uzitku (napr. koza). A na drsnejsich povrchoch sa to droli.

Akurat dnes rano som cistil bielu podrazku na Ecco teniskach :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asfalt s tym dole nedas, ale bezne necistoty uplne v pohode. Pouzivam to uz par rokov na vsetko - kychyna, kupelna, auto (lakovane casti som radsej ani neskusal), bicykle, hracky, topanky... Pri niektorych matieraloch to treba najprv vyskusat, aby to nenarobilo viac skody ako uzitku (napr. koza). A na drsnejsich povrchoch sa to droli.

Akurat dnes rano som cistil bielu podrazku na Ecco teniskach :)

No tak to je dobrá zpráva při pondělku :-) Díky za ni a přeju klidný týden :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo dát boty do pračky, na to jsem ještě nesebral dost odvahy. Vím, že to spoustu lidí dělá, ale mám vůči tomu nějaký blok, to raději drhnu a drhnu :)

 

No a teď mám takovou Sofiinu volbu, I-5923, nebo novou, uhlazenější verzi N-5923?

 

post-25778-0-26753100-1531742972_thumb.jpg

 

post-25778-0-51813300-1531742972_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo dát boty do pračky, na to jsem ještě nesebral dost odvahy. Vím, že to spoustu lidí dělá, ale mám vůči tomu nějaký blok, to raději drhnu a drhnu :)

 

No a teď mám takovou Sofiinu volbu, I-5923, nebo novou, uhlazenější verzi N-5923?

 

attachicon.gifi5923.jpg

 

attachicon.gifn5923.jpg

No tak to bych taky nevěděla.... :tongue_ss:

každopádně bílý lem podrážky budeš drhnout v obou případech  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí, posledních pár let nosím víceméně furt tenisky, takže by se mi hodilo doporučení. Potřeboval bych nějaký hnědý oxfordky k obleku (nejspíš bude modrej) a přemýšlím, do čeho jít. Budu je nosit spíš vyjímečně, takže se mi nechce dávat řekněme víc než 5k. Mám fakt malou nohu, vychází to cca na 39, máte nějaký doporučení? Nějaká klasika od Loake, Barker, Herring nebo třeba něco jinýho? Nejedou nějaký akce teď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí, posledních pár let nosím víceméně furt tenisky, takže by se mi hodilo doporučení. Potřeboval bych nějaký hnědý oxfordky k obleku (nejspíš bude modrej) a přemýšlím, do čeho jít. Budu je nosit spíš vyjímečně, takže se mi nechce dávat řekněme víc než 5k. Mám fakt malou nohu, vychází to cca na 39, máte nějaký doporučení? Nějaká klasika od Loake, Barker, Herring nebo třeba něco jinýho? Nejedou nějaký akce teď?

Tak akce zrovna teď jsou, třeba tady https://www.herringshoes.co.uk/ akorát s tou velikostí to bude problém, nabídka nic moc co jsem se koukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to bych taky nevěděla.... :tongue_ss:

každopádně bílý lem podrážky budeš drhnout v obou případech  :D

 

S tím počítám a jsem už zvyklý, bílou podrážku mám kompletně na všech teniskách, takže už z toho mám takový rituál vždy na konci týdne :)

 

To by mela byt jasna volba... i5923 maji podrazku z boostu, takze by mely byt vyrazne pohodlnejsi nez n5923 z eva peny ci ceho

 

Ono původně i byla, protože boost mi v botníku chybí a moc možností na botky s boostem už ani nemám (ultra boosty se mi nelíbí a třeba NMD mi pro změnu nesedí na noze), ale pak jsem objevil i ty N, které mají taky něco do sebe a teď nevím, cukám se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam i5923 v cerne verzi a jsem spokojenej. Foot locker ma ted ve sleve posledni kusy za 1850. Sem uzvazoval vzit jedny do foroty.

Za nevyhodu povazuju boost povrch, na hranach ,,kulicek" se zazira spina. Nevite nekdo, jak to vycistit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lou: Jo akce ve Footlockeru jsem si všiml, ale chci jedině červené, takže za tak pěknou cenu nebudou, ale nevadí.

Tu špínu bych vyčistil nějakým prostředkem z výše psaných, když se to tu zrovna probíralo a nějakým kartáčkem, aby to šlo lépe ze "spár".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak akce zrovna teď jsou, třeba tady https://www.herringshoes.co.uk/ akorát s tou velikostí to bude problém, nabídka nic moc co jsem se koukal.

 

Dík, tam jsem právě koukal a i v nezlevněných modelech je to v mojí velikosti bohužel mizérie. 

 

Jaký máte zkušenosti s Loake? Pamatuju si pár let zpátky, když v ČR začínali, že si je lidi chválili, ale taky jsem postřehl, že část výroby jde teď z Indie. Je to OK? Poměr cena/výkon?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, tam jsem právě koukal a i v nezlevněných modelech je to v mojí velikosti bohužel mizérie. 

 

Jaký máte zkušenosti s Loake? Pamatuju si pár let zpátky, když v ČR začínali, že si je lidi chválili, ale taky jsem postřehl, že část výroby jde teď z Indie. Je to OK? Poměr cena/výkon?

Mám asi 4 x Loake a 2x Barker nebo tak nějak. Pořízeny postupně cca od roku 13 nebo 14. Jediná "nevýhoda" je, že stále všechny drží a tak pokud nechceš doma hromadit boty nemáš důvod nic přikupovat ;-). Dokonce jsem ani jedny z nich doposud nepodrážel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám asi 4 x Loake a 2x Barker nebo tak nějak. Pořízeny postupně cca od roku 13 nebo 14. Jediná "nevýhoda" je, že stále všechny drží a tak pokud nechceš doma hromadit boty nemáš důvod nic přikupovat ;-). Dokonce jsem ani jedny z nich doposud nepodrážel.

 

Ok, dík! Loake kupuješ normálně v Česku nebo objednáváš? Budu se dneska stavovat do LePremier kvůli obleku, tak to tam zkontroluju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...