Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Pořídil sem Dr.Martens, záměrně sem se vyhnul těm leským černým skinheadským :)

Místo toho hnědá crazy horse. Mám už Clarks z podobné kůže .. člověk nemusí řešit každý šrám a škrábanec...dojeb@ne jsou už od novoti :) Když se máznou výživou na kůži, tak hezky na chvílí ztmavou. Za 2,5tis sem je musel vzit.

post-11889-0-34781500-1568271460_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pořídil sem Dr.Martens, záměrně sem se vyhnul těm leským černým skinheadským :)

Místo toho hnědá crazy horse. Mám už Clarks z podobné kůže .. člověk nemusí řešit každý šrám a škrábanec...dojeb@ne jsou už od novoti :) Když se máznou výživou na kůži, tak hezky na chvílí ztmavou. Za 2,5tis sem je musel vzit.

 

Možná blbej dotaz, ale jak se vlastně v Martenskách chodí? Nikdy jsem je neměl na nohou, něco jako pohory? Chápu benefit tvrdý špičky pro příležitostný kopání do zadele, ale co pohodlí, je snesitelný? Díkec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná blbej dotaz, ale jak se vlastně v Martenskách chodí? Nikdy jsem je neměl na nohou, něco jako pohory? Chápu benefit tvrdý špičky pro příležitostný kopání do zadele, ale co pohodlí, je snesitelný? Díkec...

Chodí se v tom dobře. Dyť jsou to původně vlastně takový ortpedický boty. S pohorama to srovnávat rozhodně nelze. A tvrdou špičku mají jen některý modely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olaf: podrazka i stelka je pohodlna mimoradne, rekl bych, tj. jako tenisky. Sirka boty je ok i pro 'kaceri' nohu. Lidi si stezuji, ze se jim odira pata. S tim ja problem nemam. Jediny diskomfort pro me byl prvni 2 prochazky u nartu -tam je sev, kde se spojuje jazyk s predkem boty...ale uz to zmeklo a v pohode. Rozhodne se mi v nich chodi o trochu lepe nez Timberlandech, ale svrsek je jen kuze, takze narozdil od nich pod -10 C v tom bude venku asi zima, ale na to sem je nekupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem tu radu uz u dost veci,zkusim jestli nekdo nema zkusenost se značkou Vasky,nejlepe s timto modelem https://vasky.cz/produkt/farm-low-brown/

Pokud to tu nekde je ,tak se omlouvam,ale nechce se mi procitat 500 stranek. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me u tech klasickejch Martenu prekvapila i ta zivotnost. Mam je uz deset let a furt relativne ok. Samozrejme je uz netaham kazdej den, ale ta kuze i podrazka proste drzi. Jinak mam uz podruhe tuhle hnedou variantu a ta je nej :-)

 

U tohohle modelu jsem si propíchnul tu vzduchovou podrážku a byl problém :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už ani nevím, kdy a kde a je to nějaký pátek, ale na Dr Martens nedám dopustit, je to pro mne taková nostalgická záležitost studijních let, revolty, džínová bunda, Zippo v černém pouzdře a na nohou právě Dr. Martens... než jsem to někde píchnul, tak to byly děsně pohodlný boty a vyjma podrážky máš pravdu, že kůže vydržela šíleně moc, měl jsem je pak na stavbu a držely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem tu radu uz u dost veci,zkusim jestli nekdo nema zkusenost se značkou Vasky,nejlepe s timto modelem https://vasky.cz/produkt/farm-low-brown/

Pokud to tu nekde je ,tak se omlouvam,ale nechce se mi procitat 500 stranek. Diky

 

Mám jiný model, respektive jsem si konfiguroval, zatím 2 roky doma a vše v pohodě. Žena má taky jedny a opět v pohodě. Jak dlouho ještě vydrží je otázkou, přece jen to není kdo ví co, ale zatím dobré. Co se týče zpracování, tak u obou OK, samozřejmě to není žádný zázrak, ale ani nic, co by mě nějak uráželo. Za ty peníze a s vidinou, že jsem podpořil někoho, kdo to dělá v ČR mi to rozhodně stálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...