Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

https://cz.ecco.com/cs-CZ/product/5638596028/ECCO-VITRUS-I

 

Panove, poradte ki prosim, kde bych mohl nahradit svoje brogues.
Pozadavky: kvalita, aby se nerozpadly po prvni sezone
Nechci, aby mely na strane zip
Nepotrebuju kozisek uvnitr
Cena ja nevim cca 200 EUR???

U Bate jsem nic hezkyho nenasel, Aldo podle me nema kvalitu, Loake jsem videl jen s koziskem.

Nerikejte, ze budu muset do Londyna :-)

Predem diky za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo z poslední doby zkušenosti se Solovairama? Jakože jak to maj s velikostma nebo na co si dát třeba bacha?

 

Chtěl jsem si poprvý v životě zahrát na punkáče a pokoupit nějaký klasický Martensky, ale když jsem zjistil, že sehnat Made In England botu je skoro nemožný, začal jsem se pídit a dopídil k Solovairům. Že prej bejvalí zapřísáhlí martensáci teď nosej todlencto. Máte? Nemáte?

 

Jo a Pediwear je v cajku, hm? Jsem tu někde čet. Ď.

post-14836-0-53565600-1577976042_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podivej se na youtube na kanal Rose Anvil...chlapek rozrezal ruzne DrMartens, Solovair atd. a pekne rozebral a popsal vnitrnosti. Super zdroj infromaci pro objektivni srovnani jak kvalitne je co vyrobene.

Ve zkratce...zakladni Dr Martens je shit kuze i podrazka. Made in England je kuze dobra a podrazka trochu mensi shit. Solovair je kuze asi horsi nez Made in England ale zas bytelnejsi podrazka...sizing by mel byt u obou stejny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě trošku zaskočili v le Premier s rekonstrukcí Loake, co jsem chtěl na zimu (měly být hotový začátkem prosince). Jelikož se furt nic nedělo, tak jsem se přepomněl a dozvěděl, že nějak asi nevědí:

 

"Je mi velkou záhadou, kde se mohla stát chyba. Velice mne mrzí, že se Vám ještě nikdo neozval. Spojila jsem se s prodejnou v HK a bylo mi sděleno, že krabice s obuví po rekonstrukci jim dříve sice přišla, ale Vaše obuv prozatím nikoliv. Omlouvám se ..."

 

No, aspoń, že ta krabice je na světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak boty nejsou. Bylo mi řečeno, že se nepovedla rekontrukce a jsou zničený. Nicméně mi nabídli kompemnzaci - nový boty. V prvním plánu ovšem pouze ze stejné řady - design nebo co to je. To ovšem nechci neb si tam nevyberu rozumnou náhradu. Což jsem jim řekl, teď čekám jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, po pravdě jo. Ale z těch zmatených informací to na mě dělá dojem, jestli je někde neztratili (viz - přišla prázdná krabice atd..) a teď jim nepřijde schůdnější říct, že nešly opravit. No uvidíme...

Maro ja to pochopil spis tak, ze boty prisly jen to nebyly tvoje boty ale nekoho jineho. Kazdopadne preju at problem rychle vyresi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...