Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Já je měl zatím asi třikrát na tři hoďky a nepřijdou mi nějak víc tuhý. U těch Berwicků doporučují o půl čísla menší, ale já bral mojí standartní 42 (8) a seděj super. V krámě mi přišlo, že mi lítá trochu pata, ale pak už se to venku neopakovalo. A ty o půl čísla menší mě po pár krocích po krámě tlačily i na patách. Fakt lituju, že jsem nevzal i ty v barvě tan, páč jsem tam jel druhej den a už nebyla velikost.

 

Je to trochu masochismus, protože mám po stržení nehet na malíčku, tak mě teď bolí noha ve všem, ale chodit do práce nebo po měste v teniskách je taková potupa, že si nechám radši znovu strhnout nehet :D

 

S Loake mám špatnou zkušenost s perkama a tím jsem s tou značkou skončil, tak to nedovedu posoudit.

 

Jinak mám mnoho modelů Magnanni, špičkový boty, ale tam si nejsem úplně jist, jestli je to rámovka goodyear...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, ve Štěrboholech se dali dřív koupit i vzorkovky, že to měli v jedinném kuse a není na tom nápis Blažek, ale na podrážkách je Magnanni. Ty boty vyšly třeba na 800,- Kč a pak je vídíš na Zolandu za 8000,- :D

 

A Blažek už teď tu nejvyšší řadu Selection nemá od Magnanni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k těm páskům, i když je na to tuším extra vlákno. Já jich mám celkem dost, vč jednoho do chinos od Oty (spokojenost), ale furt mě láká zkusit odsud: https://www.opasky-linger.com/shop

Btw máte někdo zkušenost?

 

Díky za tip, vypadají dobře. Taky teď hledám.

 

Jenom jedna maličkost mě od něj trochu odrazuje:

 

"Je my 43 let a ruční výrobě z kůže se věnuji mnoho let."

 

:Dlet a ruční výrobě z kůže se věnuji mnoho let.Je my 43 let a ruční výrobě z kůže se věnuji mnoho let."Je my 43 let a ruční výrobě z kůže se věnuji mnoho let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jste na tom s rozchazenim tech Berwick? Me prijdou trosku tuzsi nez Loake, lehce me zlobi na patach, ale mel jsem je zatim jen dvakrat. Jinak spokojenost. Loake mam uz x let, tak si mozna jen nevzpominam, jaky ty zacatky s nima byly :-)) Ma nekdo aktualni porovnani?

 

Co bys chtel za ty penize? :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip, vypadají dobře. Taky teď hledám.

 

Jenom jedna maličkost mě od něj trochu odrazuje:

 

"Je my 43 let a ruční výrobě z kůže se věnuji mnoho let."

 

:Dlet a ruční výrobě z kůže se věnuji mnoho let.Je my 43 let a ruční výrobě z kůže se věnuji mnoho let."Je my 43 let a ruční výrobě z kůže se věnuji mnoho let.

 

Hele, před pár lety, když mi kámoš ukazoval šrajtofli od něj i s průvodním dopisem, jsem mu nabízel (Lingerovi) pomoc s úpravou textů; jen v tom dopisu bylo několik chyb. Myslím, že jsme si vyměnili 2-3 maily, působil na mě slušně a spořádaně, akorát z toho nakonec nic nebylo :). A to jsem za to nic nechtěl, jen mě potěšil jeho přístup a kvalita dodaný objednávky, tak jsem chtěl jen pomoct.

 

Jinými slovy bych se toho nebál.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Loake mám špatnou zkušenost s perkama a tím jsem s tou značkou skončil, tak to nedovedu posoudit.

 

V tomto bodě ti dávám za pravdu, jen když se na ně podívám, tak mám vztek. Navléknout se ještě dají v pohodě, ale dostat se z nich to se nedá. Vložka  úplně utržená a to jsem již udělal pokus o přilepení. Kupoval jsem je protože to byly G, horší botu mám již snad jen od Meerminu. Ta je tvrdá a rozchodit se nedá. Přitom na obrázku vypadají tak nádherně. Třeba teď ty z cordovanu, ale riskovat již nemíním.

 

Takže s Loake je také skončil. S Meermin už dávno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám popravdě lepší zkušenost se značkama, který nedělaj rámovky, např. zmíněné Magnanni, nebo K und K, než třeba naprosto neprodyšný gumovky Loake s papírovejma podrážkama co mizí před očima. Celkově je to i znechucení, když slyším LePremier nebo Lohinský, naskakuje mi vyrážka.

 

Takový ty pózy, že člověk musí nejdřív chodit měsíc s puchejřema a rozedřenejma nohama do krve, ale pak se stane úplnej zázrak a bude to peřina, nebo že nejpohodlnější je vyšlapaná kožená podrážka, když pak musím sledovat počasí a po pár krocích na mokru jdou podrážky do hajzlu, to jsem si taky u mnoha bot prošel a už jsem z toho vyrostl a to mám nadstandartně mnoho bot a péče o ně je taky nadstandartní. Ale nebaví mě si už koupit koženou podrážku a pak jí jít za 500,- nechat podrazit do Krakovský, protože nikdo jinej to pořádně neumí.

 

Tak jsem zvědav, jak se osvědčí ty Berwicky, rád bych tu o nich za půl roku napsal něco hezkýho.

 

No a nezkusil jsem ještě Barkery a Church. Ale u těch druhých si myslím, že je to už 10k + a to nejsem ochoten...

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se ptáš na boty, tak za mně Baldur a Brigand SUPER, Parisis jsem nebyl schopen rozchodit a už to asi ani nebudu zkoušet. Ale boty už stejně nejsou myslím. Napínáky totožné jako z Číny za 10 USD i s dopravou (ostatně jako každé jiné, nevidím žádný rozdíl ani u těch za 700 Kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si tam objednal troje boty asi rok zpet a vsechny sem je poslal zpet. Kvalita mi prisla hodne spatna a byly desne tuhy a nepohodlny. Barevne a kvalitove to co prislo navic uplne neodpovidalo fotkam na webu.

 

Ale je to celkove proste hodne individualni. Ja mam treba Meerminy dvoje (kopyto Hiro) a padnou mi skvele a jsou i pohodlny.

 

Neporadite nekdo nejaky chukka/boosts, ktery by me sedely, kdyz mam vysokej nart? Zkousel sem zminovany Loake (nejaky ty chukka boty jejich) a vubec sem do toho tu nohu nedal :/ kupujete si chukka/perka/boots stejnou velikost jako polobotky? Normalni oxfordky mam šířku G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám právě z Popper  Baldur a Brigand (pérka) a jsou fat skvělé, měkkoučké a sedí mi normální velikost. Nárt mám jako pakůň.

 

Ja si tam objednal troje boty asi rok zpet a vsechny sem je poslal zpet. Kvalita mi prisla hodne spatna a byly desne tuhy a nepohodlny. Barevne a kvalitove to co prislo navic uplne neodpovidalo fotkam na webu.

Ale je to celkove proste hodne individualni. Ja mam treba Meerminy dvoje (kopyto Hiro) a padnou mi skvele a jsou i pohodlny.

Neporadite nekdo nejaky chukka/boosts, ktery by me sedely, kdyz mam vysokej nart? Zkousel sem zminovany Loake (nejaky ty chukka boty jejich) a vubec sem do toho tu nohu nedal :/ kupujete si chukka/perka/boots stejnou velikost jako polobotky? Normalni oxfordky mam šířku G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chukka je moje srdcovka. Mam asi ctvery a do vsech musim pres lzici, taky vysokej nart. Az ted jsem koupil takove lehke jarni semisky od Triker s, ale ty jsem zatim zkousel pouze doma, tak jeste nejsou roslapnuty, ale taky to bude asi na lzici. Pouze co si pamatuji, jak jsem jednou zkousel Aldeny z cordovanu a do nich jsem vklouznul bez problemu, ale i vyklouznul kvuli cene.

Preji stastnou ruku pri vyberu. Pokud se zadari hod to sem.

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá hodně luxusně :-D BURFORD OLIVVIA DEERSKIN - COUNTRY BOOT

Ale za tu cenu to snad už ušije někdo i na míru ne?

 

Chukka je moje srdcovka. Mam asi ctvery a do vsech musim pres lzici, taky vysokej nart. Az ted jsem koupil takove lehke jarni semisky od Triker s, ale ty jsem zatim zkousel pouze doma, tak jeste nejsou roslapnuty, ale taky to bude asi na lzici. Pouze co si pamatuji, jak jsem jednou zkousel Aldeny z cordovanu a do nich jsem vklouznul bez problemu, ale i vyklouznul kvuli cene.
Preji stastnou ruku pri vyberu. Pokud se zadari hod to sem.

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...