Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Kvuli zpracovani rw jsem se pred par lety rozhodl zacit sit boty . A konecne jsem sehnal dodavatele vibramu a udelal si moctoe podle svyho . Kopyto ktery je dostatecne siroke na ceskou nohu, teletina svrsek i podsivka , moctoe sev kopirujici linii kopyta , rucne site , siroke prozuti, kozena mezipodesev a jeste par detailu jako u bespoke bot... mam z nich radost b096e2417cb1a2a1e499f4b87d97464e.jpg40397ad657a52a25518c3ea4d5ad6d74.jpgd155df62676e358610fd4dfd3a7e2fc7.jpgfcb20753988206b7f50b1cf67d9809a7.jpg9f10623b3ee9654057ed094997de7a25.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oto moc pěkný. Tak za mne Loake problém - vůz můj příspěvek Blenheimy. Teď mám nové chukka Loake Python,vyrobené v Indii a je to pohodička. K Berwickum-mam je pár dní a zatím skvělé.

 

Loake indie toho bych se po zkušenostech bál ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ten přístup Le Premier doposud bral nějak s klidem, ale aktuálně už jsem celkem solidně dožranej. Nejen, že to neřeší, ale už nikdo ani neodopovídá, a to nejen ze základního "info" mailu, ale ani Lohniskej. No skvělý.

 

Tak jsem jim ještě naposledy napsal, jestli to hodlají nějak řešit, tak uvidím.

 

Každopádně ač jsem tam doposud občas něco kupoval - chinos (mimochodem nic moc kvalita, vydrží v použitelným stavu poměrně krátkou dobu) a nějaký ty boty, tak do budoucna se jim vyhnu obloukem.

Chino od le premier je china a v itali se došívají cedulky made in italy ... 

 

Co se týče mr L. tak pokud se bude chovat ke svym zaměstnancům jako k o k o t tak se tam nic nezlepší (s par bejvalejma jsem měl čest se setkat a s takovmhle "šéfem" dělat nechceš) nehledě na osobní zkušenost s reklamací indickejch loake 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja se priznam ze se mi to obcas taky stane , ale u me je to tim , ze na lepeni nemamaktivacni pec na specialni lepidlo a udrzet horkovzduskou teplotu presne jde blbe. Ale u fabriky by tohle problem bejt nemel . Nadruhou stranu tohle prilepis vterinakem a pak uz to nepusti :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je ve švu přetržené, ne?

 

Hele ja se priznam ze se mi to obcas taky stane , ale u me je to tim , ze na lepeni nemamaktivacni pec na specialni lepidlo a udrzet horkovzduskou teplotu presne jde blbe. Ale u fabriky by tohle problem bejt nemel . Nadruhou stranu tohle prilepis vterinakem a pak uz to nepusti :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tipl bych , že strhnou gumu a nalepí novou, kde už šití bude schované pod gumou.

 

Ale netuším jestli jim vůbec někdo boty servisuje ...

 

edit: jo servisuje přesně jak jsem psal a nalepí tam ty nejlevnější topy podrážky a patníky

Upraveno uživatelem zrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vespolek, máte zkušenost s BARKER SHOES? Loake mne docela zklamal a BARKER je v podobně cenové hladině, takl se zde ptám. Dokonce jsem narazil u BARKERa na něco, co vypadá jako boty z řady L1 od LOAKE z Indie. Díky za postřehy. Pěkný víkend. Alois. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...