Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

mám taky oboje a kvalita Loake 1880 (made in UK) je s nima provnatelná. Někdo mi říkal, že Barker používají trošku tlustší kůžy, takž se déle rozcházejí, ale dýl vydrží. Co je na tom ale pravdy nevím. Každopádně super boty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele k tem Loake. Ja mam troje - Dovedale, Burford a Buckingham. A jsou to teda skvely boty. Nosene radu let (Burford mam 6 let), zima/leto. Dvoje jsou i po rekonstrukci a porad super. Ono totiz vsechny Loake se daji v nejakem "sale" nebo obecne treba na Herringshoes koupit tak cca. za pulku a tedy za 3-4 litry to z nich teda dela velmi slusne ramovky. Ktere ramovky kolem ctyr litru jsou lepsi? Jasne, ze je mraky lepsich bot, ale za kolik? A samozrejme, ze usite boty za 20 nebo 30 litru jsou nejlepsi, aby taky nebyly :-) Jasne, ze LePremier a Lohnisky jsou asi kokoti, ale to s tema botama nema nic spolecneho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nemám s Loake jedinej problém. Když se rozdejchá ten první šok jak vypadají po 3 dnech, tak je to pak víceméně stejný. Nosím je na střídačku celý rok a v klidu, nějaký páry už po rekonstrukci. Jsou to prostě ve většině případů "office" boty a ne pro někoho, kdo celej den jen někde lítá. Postupně jsem nastřádal asi 7 párů, který točím, občas něco přikoupím, rekonstrukce a občas úplně do kytek. S Barker mám stejný pocit silnější kůže, ale Loake jsou mi pohodlnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi volali z LePremier, že boty dorazily a posílají je na prodejnu k převzetí. Tak se třeba po 5 měsících dočkám.

 

Jinak souhlas s výše uvedeným, že s Loake obecně nemám žádnej problém, asi dvoje boty mi nesedly, tak jsem je prostě prodal dál, ale to bylo nevhodným kopytem. Ostatně stejně tak jsem poslal dál i Barkery a Redwing. Mezi Loake a Barker žádnej zásadní rozdíl nevnímám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tam dnes jeste sjel, kdyz jsem vencil dcerku, jakoze hamty hamty a prolezl vsechny krabice se zbytkama a hura, jeste jedny jsem tam vysetril. Aktual doprodejove ceny jsou 2.4-3.7k

Mám ty stejný, akorát v tmavší barvě.

 

kupoval jsem asi před měsícem 2x, kámoš též 2x protože stály 1,6k za ks. Slušná cena za "rámovky"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi vychytal. Ptal jsem se a pry az doprodaj ty posledni pary, tak uz tuhle znacku brat nebudou. Jenze ty prodavaci nevedi co je ramova bota. Prinesla mi pri zkouseni designove podobny lepeny bugatti a tvrdila mi ze jsou jeste lepsi at je zkusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak chapu ty Loake ze nekdo je spokojeny a nekdo ne. Ja mel proste smulu na ty gumovy holinky s papirovejma podrazkama a uz to ty znacce proste neodpustim, navic jak pise Frantik k tomu kokot Lohinsky, amaterismus LePremier a cela ta aura tyhle znacky v CR mi Loake nejak zhnusila. Dovedu si predstavit, ze je koupim z UK, ale to uz zkusim spis ty Barkery tady v CR. Hlavne uz nerisknu nikdy boty na dalku. Proste to musim mit na noze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jaké lžíce na boty používáte? Já jsem si myslel, že si pořídím pořádnou lžíci, objednal https://ocelar.com/produkt/neznicitelna-obouvaci-lzice-na-boty/ a tedy zklamání :-( Je sice asi pevnější, než Deichmann, kde za 99,- Kč jde koupit 2 kovové v sadě (malou a velkou), ale "nezničitelná" není, což ale nevadí, horší je, že povrchové "profesionální" lakování je humus, barva na pár místech odřená, hrany nekvalitně lakované (možná díky nekvalitnímu opracování lžíce) a prostě, jako bych to dělal někde doma, bych se nedivil, ži si néco hranami odřu, nebo zatáhnu ponožku.

post-50350-0-36526300-1583198068_thumb.jpg

post-50350-0-73909500-1583198073_thumb.jpg

post-50350-0-36247800-1583198078_thumb.jpg

Upraveno uživatelem swenak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne dnes dosli tieto Attractions engineer boots a je to teda pecka. Pomer cena vykon uplne uzasny, paci sa mi retro styl 50tych rokov, koza je konina - horsehide teacore, patinuje do hneda, spicka je nestruktorovana a nosenim sa prepadne, su to tanky, ktore sa budu este dedit. Ak je niekto do ciziem, tak len odporucam, kvalitna japonska rucna praca.

post-31126-0-32571000-1583407981_thumb.jpeg

post-31126-0-66034600-1583408004_thumb.jpeg

post-31126-0-97056100-1583408018_thumb.jpeg

post-31126-0-52136700-1583408035_thumb.jpeg

post-31126-0-62944600-1583408048_thumb.jpeg

post-31126-0-14646400-1583408063_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...