Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

S koninou este skusenosti nemam, je to fakt slonia koza, ale ona casom povoli. Dnes som v nich bol asi hodinu a bez problemov. Ono jak cizmy, tak vysoky podpatek nevyhovuje kazdemu, aspon co citam na forach. Ja som dlhe roky nosil kovbojky (ziadne fancy vybijane krokodyle) a bolo to to najslepsie co som na nohach kedy mal. Posledne roky som v red wingoch, tak noha trochu pozabudla ake to je a treba si trosku zvykat na to, ze pata je volna a vyzduje urcitu volu (heel slip). Dalsou vyhodou, pre niekoho nevyhodou je vysoky podpatek, ktory dodava, neviek ako to nazvat (arch support), ako ked stojite bosy na rebriku, ale v tom dobrom slova zmysle, niekomu to vsak vadi. Tu este par obrazkov ked su rozchodene a ako teacore patinuje. Ta koza ma len tenku vrstvu ciernej farby a na miestach, ktore su zatazovane, zacne presvitat povodna hneda. Je to ako s raw denimom v podstate

post-31126-0-09216800-1583417135_thumb.jpeg

post-31126-0-02496900-1583417153_thumb.jpeg

post-31126-0-90332700-1583417168_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem vlcisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S koninou este skusenosti nemam, je to fakt slonia koza, ale ona casom povoli. Dnes som v nich bol asi hodinu a bez problemov. Ono jak cizmy, tak vysoky podpatek nevyhovuje kazdemu, aspon co citam na forach. Ja som dlhe roky nosil kovbojky (ziadne fancy vybijane krokodyle) a bolo to to najslepsie co som na nohach kedy mal. Posledne roky som v red wingoch, tak noha trochu pozabudla ake to je a treba si trosku zvykat na to, ze pata je volna a vyzduje urcitu volu (heel slip). Dalsou vyhodou, pre niekoho nevyhodou je vysoky podpatek, ktory dodava, neviek ako to nazvat (arch support), ako ked stojite bosy na rebriku, ale v tom dobrom slova zmysle, niekomu to vsak vadi. Tu este par obrazkov ked su rozchodene a ako teacore patinuje. Ta koza ma len tenku vrstvu ciernej farby a na miestach, ktore su zatazovane, zacne presvitat povodna hneda. Je to ako s raw denimom v podstate

Boty jsou to libový, jediny co mě na nich vadí je ta špička bez tužinky .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kam...na seznamovaci akce hladat si buducu manzelku :-D

Tak to jsem se vrátil o 25 let zpět, kdy jsem na studiích v USA bydlel s jedním Polákem a on se tak vždy (včetně pořádně naškrobené kovbojské košile) takto vymódil a šel balit Američanky na diskošku. Nevypadal zle, ale vzhledem k tomu, že to bylo v Minneapolis a ne Dallasu, tak moc úspěch neměl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosil jsem, teď se válí spíše v botníku. Normálně noha 44 1/2, jejich boty mám 43 (už je, koukám, nevyrábí - kupoval jsem podzim 2017). Znova bych si je nekoupil. Každá bota jinak široká i dlouhá, odlepila se kůže od podešve, když jsem posílal foto výrobci, tak napsal že to ničemu nevadí, ale že mi je kdyžtak přelepí když jim je pošlu (po necelém půlroce nošení). Neměl jsem čas řešit, tak jsem je přestal nosit, teď je občas vytáhnu do města.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vasky - kúpili sme troje, mi nesadli, bohužiaľ nerobia pol čísla. Snažil som sa ich rozchodiť, ale nepomohlo. Ale pre mňa to bol experiment s tým, že podporím CZ firmu. Až potom som sa tu dočítal, že to tak úplne splnený sen mladého obuvníka nie je.. Vôbec neber ich čísla pre celú kolekciu, človek musí skúsiť každý model. 42 u jedného modelu som kúpil, do 42 u modelu iného som ani nevopchal nohu. Známi sú spokojní. Predajca v OV je strašne nemastný neslaný, dosť sa spolieha asi na to, že Vasky si prídu kupovať nadšenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totez plati pro prodejnu v Praze. Ve Zline maji otevreno jen ve ctvrtek a v dubnu, tak tam nevim. Obecne jsou ty boty strasne uzky. Maji na nektery modely i moznost sirsiho kopyta, ale nebyla moznost to vyzkouset...jen moznost vyzkouset botu uplne jinyho strihu, ze prej je to to samy. Takze zustalo jen u vyzkouseni. Taky jsem chtel podporit ceskeho mladeho obuvnika. Az mnohem pozdeji Zrno vysvetlil jak to s nima vlastne je doopravdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Recenze jsem četl, ale rád si vyslechnu i názory zdejších členů. Takž jsem docela vychladnul. Jak to tak pozoruji, možná jsou i Indické Loake lepší (Pythony zatím drží tvar i barvu).  Mám na cestě Barkery, tak pak se podělím o postřehy. Děkuji. Alois. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...