Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Totez plati pro prodejnu v Praze. Ve Zline maji otevreno jen ve ctvrtek a v dubnu, tak tam nevim. Obecne jsou ty boty strasne uzky. Maji na nektery modely i moznost sirsiho kopyta, ale nebyla moznost to vyzkouset...jen moznost vyzkouset botu uplne jinyho strihu, ze prej je to to samy. Takze zustalo jen u vyzkouseni. Taky jsem chtel podporit ceskeho mladeho obuvnika. Az mnohem pozdeji Zrno vysvetlil jak to s nima vlastne je doopravdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak to rict ..kdyz mas fotra s fabrikou za prdeli tak staci jen srdceryvny pribeh a ovce se hrnou... stejne tak bagind atd ... kup si boty od flexika za litr a dostanes to samy bez omacky ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, díky, už jsem to načetl a jsem celkem disgustován. Ale nápad podnikatleksý to je výborný. Marketing jim jede - to ANO! Velmi podobně kvalitně jako Burešovi.

Asi tak nějak , vasky je reklamní agentura co přeprodává boty. A co bych za to já dal mít za sebou fotra s fabrikou a ne začínat úplně od nuly. Takový ty kecy jako ručně šité od moravských ševců ... švec je ten co dělá boty od začátku do konce , tohle jsou lidi na lince co dělaj celej život jednu operaci dokola...  Je to jen dobře zmáklej marketing pro stádo ovcí ... 

 

jinak vasky po 14ti dnech ..

post-13975-0-61340100-1583655068_thumb.jpg

post-13975-0-75729400-1583655094_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové mám odbornej dotaz :) . Koupil jsem si klasiku Botasky na nohec a průser je, že nedělaj půlky, což mě dost sere, páč to mám zrovna mezi. Mám teď 41, a sou mi fest a chtělo by to toho půl čísla 41,5. Další maj až 42, a ty jsem si dneska koupil a asi mi budou asi trošku volnější. Týpek v prodejně říkal přidat vložku nějakou obyč, né tvarovanou, tak jsem se chtěl zeptat jestli někdo nemá nějakej dobrej tip jak to vyřešit. Tip na nějakou vložku co se osvědčila, může bejt i dražší.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové mám odbornej dotaz :) . Koupil jsem si klasiku Botasky na nohec a průser je, že nedělaj půlky, což mě dost sere, páč to mám zrovna mezi. Mám teď 41, a sou mi fest a chtělo by to toho půl čísla 41,5. Další maj až 42, a ty jsem si dneska koupil a asi mi budou asi trošku volnější. Týpek v prodejně říkal přidat vložku nějakou obyč, né tvarovanou, tak jsem se chtěl zeptat jestli někdo nemá nějakej dobrej tip jak to vyřešit. Tip na nějakou vložku co se osvědčila, může bejt i dražší.   

 

pokud něco lepšího tak tady

 

https://www.sidas.cz/110-vlozky#/sporty-7volny_cas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...