Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

nó tak ty musej bejt  :)  Mám to kousek z práce, možná bych se tam mohl mrknout na kukačku, třeba by tam měli něco levnějšího nebo by i poradili. Mě spíš jde o to vymezit toho půl čísla než, že by bylo potřeba nějak řešit klembu nebo tak 

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nó tak ty musej bejt  :)  Mám to kousek z práce, možná bych se tam mohl mrknout na kukačku, třeba by tam měli něco levnějšího nebo by i poradili. Mě spíš jde o to vymezit toho půl čísla než, že by bylo potřeba nějak řešit klembu nebo tak 

OMG klenba.. vono by bylo dobrý si to po sobě občas přečíst  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové mám odbornej dotaz :) . Koupil jsem si klasiku Botasky na nohec a průser je, že nedělaj půlky, což mě dost sere, páč to mám zrovna mezi. Mám teď 41, a sou mi fest a chtělo by to toho půl čísla 41,5. Další maj až 42, a ty jsem si dneska koupil a asi mi budou asi trošku volnější. Týpek v prodejně říkal přidat vložku nějakou obyč, né tvarovanou, tak jsem se chtěl zeptat jestli někdo nemá nějakej dobrej tip jak to vyřešit. Tip na nějakou vložku co se osvědčila, může bejt i dražší.   

vem 41, budeš mít lepší cit na balónu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

41 nosim už 2 roky a cejtim, že to chce volnější, že už sou moc fest když trošku nožky naběhnou a hodně to ovlivní muj špičkovej výkon, protože se na to soustředim jak mě to sere...  :)  Myslel sem, že trošku povolí, ale ne...

 

 pak je tady ještě možnost, zajít do opravny obuvi, někde mají stroje na napínání (roztahování) obuvi, náš švec to má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strocek: zkus pěnu na roztažení obuvi, mě to zabralo, naper to do špičky, nech na noze a pak případně opakuj... udělal sem to u treter na kolo 3x a fakt fest povolily... https://www.obuvpetra.cz/SIGAL-STRETCH-na-roztahovani-obuvi-100-ml-d3953.htm?gclid=EAIaIQobChMIpoG41MiU6AIVhLHtCh2INwcaEAQYAiABEgIbsvD_BwE

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte někdo jak ten roztahovač funguje? Mám stejný problém s kopačkama. Bohužel jednu nohu mám větší a tak se vždy trápím. Toto by mohlo pomoct. Nezkoušeli jste někdo na kopačky? I když, pokud to zabralo na tretry tak proč ne na kopačky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte někdo jak ten roztahovač funguje? Mám stejný problém s kopačkama. Bohužel jednu nohu mám větší a tak se vždy trápím. Toto by mohlo pomoct. Nezkoušeli jste někdo na kopačky? I když, pokud to zabralo na tretry tak proč ne na kopačky...

 

Nevyzkoušíš nevíš, teď vážně záleží na použitých materiálech.

 

Já měl problém ze sálovkama, u mě to pomohlo, posun 2 mm, záleží na tom o kolik, ale dle ševce bylo to na napýnáku 5 dní. A hlavně cena u nás 50,- Kč, tak přoč to neskusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buduci tyzden mi dojdu tito diabli (viem ze tieto niesu kazdemu podla vkusu). Rucne site na mieru v Indonezii. Je tam par sefcu, ktori maju velmi dobre recenzie aj od puritanskych vlastnikov americkych a japonskych bot, tak som zvedavy. Tieto konkretne su od prof.barnets, super kusky robi aj onderhoud.handmade a sagarabootmaker (vid instagram). Cakacka bola 6 tyzdnov, musel som si obkrelit obe nohy a namerat v troch miestach, v podstate totozny postup ako ked si davate sit customove nicks, wesco, viberg...az na to, ze tieto ma stali len 190USD plus postovne

post-31126-0-23447600-1584107799_thumb.jpeg

post-31126-0-92978100-1584107818_thumb.jpeg

post-31126-0-50996600-1584107837_thumb.jpeg

post-31126-0-08702700-1584107858_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlcisko,

prosím tě, až boty přijdou hoď sem nějaký komentář, kvalita kůže, pohodlí, zpracování a podobně. Již jsem poptával cenu, ale na jiný model. Cena 177$ plus doprava nespecifikováno. Za tu cenu bomba, ale mám trochu strach, aby se v tom dalo chodit.

Jasne, napisem. Koza je pull up, pravdepodobne z indonezskej koziarne. Problem je, ze v indonezii maju vysoke cla na kozu, tak pouzivaju prevazne vlastne tanneries, ale co som cital recenzie, tak su to vysoko kvalitne koze. Ti dvaja zmienovani pouzivaju aj europske koze, cena je tam vyssia aj dlhsia cakacka, kvalita spracovnia by mala byt taka ista. Ja som si vybral prof.barnets, lebo jeho logger boots sa mi pozdavali najviac, ale keby sa mam vratit v case, asi by som siel do onderhound, nie su az take bulky-nafuknute, ale ono to je vsetko len vec vkusu. Teraz kazdu polhodinu refreshujem tracking indonezskej posty a furt vysia este v jakarte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlcisko,

prosím tě, až boty přijdou hoď sem nějaký komentář, kvalita kůže, pohodlí, zpracování a podobně. Již jsem poptával cenu, ale na jiný model. Cena 177$ plus doprava nespecifikováno. Za tu cenu bomba, ale mám trochu strach, aby se v tom dalo chodit.

tyhle indonezany sleduju dlouho , je jich tam hromada a boty vypadaj velice dobře . Líbí se i kecky od Exodos 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, tiež si počkám na nejaký report. Už ma tak nejak nebavia experimenty s eshopmi, z troch posledných objednávok mi 3x prišla nejaká druhá kvalita, alebo si tie značky už robia srandu. Dnes som si rozbalil Prime Shoes zo Zalanda, neprišli v originálnom balení, chýbajú dustbagy a tkaničky, žiadne potvrdenie originality,  z jednej boty vložka vytiahnuť ide, z druhej nie. Sú celé omlátené a doškrabané z toho, ako ich asi predo mnou vyskúšalo buď nejaké hovado alebo 100 ľudí, som z toho kapku špatný, že toto dokážu eshopy poslať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...