Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Ahojte,

o kolko mensie cislo RW mate  oproti standartnym topankam?

Objednal som zo Spatoo, o pol cisla mensie ako standart, aj tak su velmi velke.

Dakujem za info. 

o jaký model se jedná? Taky jsem měl první dojem u MC, že jsou mi velké, ale po rozchození, když si všechno sedlo, tak byly super. pokud máš půl centimetru rezervu ve špičce, tak je vše v pořádku. 

Narvi nohu co nejvíce do špičky a za patu by ti měl vlézt palec, pokud se ti tam vleze pěst, tak jsou velké :)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pmdp - koukni do vlákna Red Wing, tam si o RW počteš informací, že Ti půjde hlava kolem. Já kupoval RW Iron Ranger o číslo menší. Běžně mám 42,5 EU a kupoval jsem 41,5 EU.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/83172-red-wing-boty-výběr/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kdyby někdo chtěl na jaro Conversky (ačkoli co s botama, když teď stačí bačkory na doma), tak na aboutyou mají dost slušný slevy. Navíc když se jde ke kase, ještě to jakousi slevu přihodí. Takže jsme včera objednávali dvoje za cca 1760Kč, což je celkem slušný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby někdo chtěl na jaro Conversky (ačkoli co s botama, když teď stačí bačkory na doma), tak na aboutyou mají dost slušný slevy. Navíc když se jde ke kase, ještě to jakousi slevu přihodí. Takže jsme včera objednávali dvoje za cca 1760Kč, což je celkem slušný.

To se hadrová bota prodává za 1760,-Kč???

To jsem hodně vedle :eek:  :eek:  :eek:

To kožená bota za 7litrů je v tom případě za hubičku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se hadrová bota prodává za 1760,-Kč???

To jsem hodně vedle :eek: :eek: :eek:

To kožená bota za 7litrů je v tom případě za hubičku

Vony se plastovy boty z petflašek prodavaj za sedmičku ... ja si pak s kozenejma rucne sitejma za desitku pripadam ja idiot ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stale casteji se u sveho botniku a satniku zamyslim nad cpw (cost per wear)...a v pripade meho botniku kozene polobotky, perka apod. urcite v tomto pomeru nevyhravaji...naopak nejvys adidas pantofle, stan smith, ultraboost(i za ty prachy sem je vynosil maximalne) a mozna semisove desertboots z asosu za par frfni...diky bohu ze nemam crocs to by byl asi neohrozeny vitez zejmena v dnesnich dnech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...