Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, raskiscz napsal:

Jak je možné, že tyhle Wolverine 1000 mile stojí třetinu oproti tomu, co se standardně prodává?

https://www.ebay.co.uk/itm/WOLVERINE-1000-MILE-SCHUHE-BOOTS-MOYEN-BROWN-BRAUN-ECHT-LEDER-W40093/392471802847

Padělek, podřadná kůže? Co to je? Díky

Tak prý staré zásoby z USA. Kůže prvotřídní. Proč ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, raskiscz napsal:

Tak prý staré zásoby z USA. Kůže prvotřídní. Proč ne

Neviem preco mi vymazava moje odpovede, ale tak skusim este raz. Pri heritage boots neviem ci existuje nieco ako “stare zasoby” Mozu to byt factory seconds, boty s mensimi chybami. Hodil som ti to aj do jednej FB skupiny, ale amici este zrejme spia, nikto sa k tomu nevyjadril doposial

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, raskiscz napsal:

Tak prý staré zásoby z USA. Kůže prvotřídní. Proč ne

Nevím, nevím, ve starším feedbacku prodejce stojí francouzsky právě u tisícimajlovek: "Ces chaussures sont des fausses, de bien mauvaise qualité" - fejky, mizerná kvalita. Kromě toho se mi nezobrazují žádné položky prodávajícího, když kliknu na items for sale, což je takové divné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, hufnor napsal:

Nevím, nevím, ve starším feedbacku prodejce stojí francouzsky právě u tisícimajlovek: "Ces chaussures sont des fausses, de bien mauvaise qualité" - fejky, mizerná kvalita. Kromě toho se mi nezobrazují žádné položky prodávajícího, když kliknu na items for sale, což je takové divné.

Se zobrazováním items for sale mám často problém u německých obchodníků. Doporučuju použít skvělý nástroj Geo Ship.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, hufnor napsal:

Nevím, nevím, ve starším feedbacku prodejce stojí francouzsky právě u tisícimajlovek: "Ces chaussures sont des fausses, de bien mauvaise qualité" - fejky, mizerná kvalita. Kromě toho se mi nezobrazují žádné položky prodávajícího, když kliknu na items for sale, což je takové divné.

Ten feedback jsem četl, je jediný,může za tím být cokoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem jednou kartáč, že Oxfordky musí být uzavřené, mám trošku vyšší nárt a jde mi to se zakoupenými dost těžko, musel bych nechat šít na míru :-) No, musím zpětně uznat, že to fakt nevypadá pěkně :default_dry: Ale třeba se časem natáhnou a uzavřou :-)

Upraveno uživatelem raskiscz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, raskiscz napsal:

Dostal jsem jednou kartáč, že Oxfordky musí být uzavřené, mám trošku vyšší nárt a jde mi to se zakoupenými dost těžko, musel bych nechat šít na míru :-) No, musím zpětně uznat, že to fakt nevypadá pěkně :default_dry: Ale třeba se časem natáhnou a uzavřou :-)

Jj, je to pravda, ale já to až tak asi neřeším. Jsou prvně na noze, když to nebude tip ťop, tak se taky nezjevím :). Dotáhnul jsem si tkaničky a je to lepší. 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje prve oxfordky, tiez Granty, ale semisove vyzerali podobne. To v-ecko nebolo az take velke ako tvoje. Az po niekolkych mesiacoch som ich uviazal tak, ze boli skoro bez toho v-ecka. Podotykam, ze to bol semis, ktory je viac poddajny. Takze nezufaj, urcite sa to zlepsi a nemusis teraz utahovat az na krv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím to čistíš, že jsou všechny jak nové?

Já po x letech sháněl novou sportovní obuv a byl to teda horor. Tahle divná móda bílých podrážek se mi právě vůbec nelíbí, protože chodím i jinam než do obchoďáku a kanclu. Naštěstí jsem narazil na Nike Air Monarch IV v celočerném provedení :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, efreeti napsal:

Pěkné...iniki alias i5923 je nedoceněny model...na léto je málo pohodlnějších tenisek co se dají v pohodě nosit i bez ponožek

Díky, já Iniki miluju, však jsem málem měl troje, ale to už by přece jen bylo trošku moc, dvoje musí stačit :) Skvěle sedí, jsou to bačkory a mám rád, že v nich nejsou volně vložky, ale vše je sešité, takže se nijak nekroutí apod.

před 2 hodinami, Liqid napsal:

Čím to čistíš, že jsou všechny jak nové?

Já po x letech sháněl novou sportovní obuv a byl to teda horor. Tahle divná móda bílých podrážek se mi právě vůbec nelíbí, protože chodím i jinam než do obchoďáku a kanclu. Naštěstí jsem narazil na Nike Air Monarch IV v celočerném provedení :)

 

Jak nové už nejsou, zdání klame :) Jak píše @Lou zrovna boost se čistí fakt blbě, čistě bílý jsem ho dokázal udržet zhruba rok, pak už to nejde, i když se člověk snaží sebevíc. Začně se to v tom "popcornu" držet a tím i tmavnout. Možná pračka by pomohla, ale já boty do pračky zásadně nedávám, byť spoustu lidí to dělá. 

Můj návod na údržbu je dost šílený, většina se mi asi vysměje (žena mě má doma taky za magora), že tak řeším blbé tenisky, ale já obecně špinavé boty fakt nesnáším., takže veškeré boty udržuju v co nejlepší kondici a čistotě. Inu jako prevenci používám nano sprej od Crep protect, díky kterému se boty tolik nešpiní a i bordel na nich drží méně, čímž se následně snáz čistí. Běžně čistím po každém použití, to stačí přejet mokrým hadrem, než dám boty do botníku + pak jednou za čas vezmu od Crepu i čistič a kartáček a jedu :) 

Ještě tomu pomáhá i další můj extrém a to, že beru boty dle počasí a kam jdu, třeba Iniki nikdy neviděli kaluž :D , ale na druhou stranu jsem s nima chodi po pláži a ten písek je taky nic moc. Do největšího bordelu nosím Tubulary (prostřední černé), s těmi běžně chodím se psem, do lesa atd. a i tak jsou naprosto v pohodě, asi je to fakt o tom čištění. Ještě víc dostávají zabrat XPLR (zadní černé), je to zimní verze z neoprenu, díky kterému v nich není kosa, jen tak neprosáknou a dají se tak úplně v pohodě nosit v zimě, což je s ostatními nemyslitelné. Každopádně ty dávají veškerý bordel, sníh, respektive ty klasické břečky, sůl, všechno a také jsou naprosto v pohodě. Černé tečky, které jsou vidět na podrážce nejsou bordel, nebo tak něco, ale prostě tam jsou v rámci designu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čistím zásadně podrážku cifem a kartáčkem, vrch mýdlovou vodou a kartáčkem...jedno jestli kůže, semiš, plátno, pletené uptraboost...na předražené serepetičky a vodičky se můžu vyprdnout...jak to uschne, tak impregnace nebo výživa/krém/vosk...podle materiálu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...