Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Já drhnu ultraboosty mýdlem s jelenem, namydlím, nechám působit a kartáč, jedu takhle celé boty ....cif lze taky, ale jen podrážka. Iniky do pračky, ultraboosty brzy půjdou taky :-) Letos chci ještě přikoupit černé ultraboosty, protože ty mi přijdou stabilnějšího došlapu než ty iniki, to jsou takové "gajdy" a proto je taky mám rád, ale ty ultraboosty mi lépe drží moje do.ebané chodidla :-)

Jinak souhlas, Iniki jsou dost nedoceněné, proto mám dvoje, protože nebudou. No a kdyby si K.West v ultraboostech nepovyskočil na pódiu, tak by taky "umřely", byly to tuctovky do onoho slavného zachyceného výskoku. Mohli jsme je mít všichni za polovic :-) ...kdyby jsme o nich věděli, že.  

Kanye-West-Wearing-the-adidas-Ultra-Boost-1.0-Triple-White.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s UB mám ten problém, že podrážka vydrží úplný kulo (naproti to tomu ten pletený svršek mi připadá nesmrtelný - původně sem to čekal naopak) a v létě se v nich potí noha jako ve svetru...jinak dokonalé tenistky na chození i běhání...proto se mi zdá že zrovna s iniki se krásně doplňují. Pěkná alternativa může být ještě Adidas nite Jogger případně pulseboost...ale ty nemají ten retrolook jako iniki

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem na tu podrážku zvědavý, Continental má jedny z top podrážek, co se adheze na povrchu týče, ale je pravda, že na UB té vrstvy moc není

Já právě jedny zelené iniki 47 1/3 budu dávat na bazoš, musí ustoupit černým UB, nemám už místo v poličce

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, efreeti napsal:

s UB mám ten problém, že podrážka vydrží úplný kulo (naproti to tomu ten pletený svršek mi připadá nesmrtelný - původně sem to čekal naopak) a v létě se v nich potí noha jako ve svetru...jinak dokonalé tenistky na chození i běhání...proto se mi zdá že zrovna s iniki se krásně doplňují. Pěkná alternativa může být ještě Adidas nite Jogger případně pulseboost...ale ty nemají ten retrolook jako iniki

Já mám s UB pro změnu problém, že mi nějak vůbec nesedí, takže jsou to jedny z tenisek, které mít nikdy nebudu :) Na Nite Jogger jsem zrovna o víkendu koukal a jsou takové divné, přeplácané, ono vůbec teď poslední rok, možná dva nevyšlo snad nic pěkného....Dřív se mi neustále něco líbilo a teď je to bída, samé podivnosti a nebo až moc velká nuda. No a ty staré osvědčené už jsou mrtvé, nebo jich je minimum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že já sem lez... Potřebuji obměnit botový park do práce. Chci asi dvoje boty na denní nošení, do práce, do města atd., ani formální, ani sportovní, taková kancelářská elegance šmrnclá volnočasovostí. Pohodlné a kvalitní, trávím v nich spoustu času, ale ne žádné R&R, protože je dříve či později zničím vlastní blbostí (třeba jdu pozdravit souseda do garáže a tam mi na ně kápne vyjetý olej nebo s nimi o něco zakopnu a způsobím šrám či rýhu, popř. si v mlékárně pořádně nenasadím návlek a zničí mi je syrovátka atd.). Jedny, malinko formálnější si asi vyberu sám, ale uvažuju i o stylu "polobotková farmářka" v elegantním provedení. Koukal jsem třeba na Vasky, máte s nimi někdo zkušenost? Kvalita, pohodlnost? Díky.

A ještě poraďte - jak nesportovní boty vlastně kupujete? Když odmyslím Baťu, tak u nás v HK žádný obchod s konkrétní kvalitní značkou nemáme, aspoň o něm nevím. Vy tu popisujete značky a zkušenosti s nimi, ale kdybych něco takového chtěl, nemám to kde koupit, protože si chci boty osobně vyzkoušet. Takže jsem odkázaný na normální prodejny s obuví, botu si prohlédnu, usoudím, jestli by mohla něco vydržet, vyzkouším a když tak koupím, bez ohledu na značku. Občas se seknu a bota se neukáže tak kvalitní jak se zdála. Což by se třeba u nějaké kvalitní značky nestalo, ale nemám ji v okolí kde vidět a vyzkoušet. To kupujete přes eshopy a když tak vracíte? Nebo jezdíte přes půl republiky někam kde je mají?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád přijel do Prahy z SK jednou mino jiné proto, že chtěl boty do posilovny. A to chtěl boty do 20EUR, protože je kolenovrt. Po 2 hodinách s ním a jeho "holkou" jsem řekl, že mu připlatím, ať si vezme ty, co mu sedí, jenom jsou přes rozpočet. Nechtěl. Nakonec snad něco někde sehnal. A myslíte kur..., že do té posilovny začal chodit?!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Ivan Lelák napsal:

Že já sem lez... Potřebuji obměnit botový park do práce. Chci asi dvoje boty na denní nošení, do práce, do města atd., ani formální, ani sportovní, taková kancelářská elegance šmrnclá volnočasovostí. Pohodlné a kvalitní, trávím v nich spoustu času, ale ne žádné R&R, protože je dříve či později zničím vlastní blbostí (třeba jdu pozdravit souseda do garáže a tam mi na ně kápne vyjetý olej nebo s nimi o něco zakopnu a způsobím šrám či rýhu, popř. si v mlékárně pořádně nenasadím návlek a zničí mi je syrovátka atd.). Jedny, malinko formálnější si asi vyberu sám, ale uvažuju i o stylu "polobotková farmářka" v elegantním provedení. Koukal jsem třeba na Vasky, máte s nimi někdo zkušenost? Kvalita, pohodlnost? Díky.

A ještě poraďte - jak nesportovní boty vlastně kupujete? Když odmyslím Baťu, tak u nás v HK žádný obchod s konkrétní kvalitní značkou nemáme, aspoň o něm nevím. Vy tu popisujete značky a zkušenosti s nimi, ale kdybych něco takového chtěl, nemám to kde koupit, protože si chci boty osobně vyzkoušet. Takže jsem odkázaný na normální prodejny s obuví, botu si prohlédnu, usoudím, jestli by mohla něco vydržet, vyzkouším a když tak koupím, bez ohledu na značku. Občas se seknu a bota se neukáže tak kvalitní jak se zdála. Což by se třeba u nějaké kvalitní značky nestalo, ale nemám ji v okolí kde vidět a vyzkoušet. To kupujete přes eshopy a když tak vracíte? Nebo jezdíte přes půl republiky někam kde je mají?

 

Nevím jestli to je v rámci zadání, ale v HK je krám od Le Premier, nějaký boty tam na prodejně mají a zbytek je asi na domluvě: https://www.lepremier.cz/obuv/loake-12

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Ivan Lelák napsal:

Že já sem lez... Potřebuji obměnit botový park do práce. Chci asi dvoje boty na denní nošení, do práce, do města atd., ani formální, ani sportovní, taková kancelářská elegance šmrnclá volnočasovostí. Pohodlné a kvalitní, trávím v nich spoustu času, ale ne žádné R&R, protože je dříve či později zničím vlastní blbostí (třeba jdu pozdravit souseda do garáže a tam mi na ně kápne vyjetý olej nebo s nimi o něco zakopnu a způsobím šrám či rýhu, popř. si v mlékárně pořádně nenasadím návlek a zničí mi je syrovátka atd.). Jedny, malinko formálnější si asi vyberu sám, ale uvažuju i o stylu "polobotková farmářka" v elegantním provedení. Koukal jsem třeba na Vasky, máte s nimi někdo zkušenost? Kvalita, pohodlnost? Díky.

A ještě poraďte - jak nesportovní boty vlastně kupujete? Když odmyslím Baťu, tak u nás v HK žádný obchod s konkrétní kvalitní značkou nemáme, aspoň o něm nevím. Vy tu popisujete značky a zkušenosti s nimi, ale kdybych něco takového chtěl, nemám to kde koupit, protože si chci boty osobně vyzkoušet. Takže jsem odkázaný na normální prodejny s obuví, botu si prohlédnu, usoudím, jestli by mohla něco vydržet, vyzkouším a když tak koupím, bez ohledu na značku. Občas se seknu a bota se neukáže tak kvalitní jak se zdála. Což by se třeba u nějaké kvalitní značky nestalo, ale nemám ji v okolí kde vidět a vyzkoušet. To kupujete přes eshopy a když tak vracíte? Nebo jezdíte přes půl republiky někam kde je mají?

 

Ivane, v HK musí být určitě ECCO nebo Geox, tam mají pohodlné boty formálně-neformálního vzezření.

https://cz.ecco.com/cs-CZ/Muži/Obuv/Business

https://www.gxstore.cz/panske-polobotky/

Vasky jsou navoněný šunt jak se zde již recenzovalo. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 5. 2020 v 17:10, Ivan Lelák napsal:

Že já sem lez... Potřebuji obměnit botový park do práce. Chci asi dvoje boty na denní nošení, do práce, do města atd., ani formální, ani sportovní, taková kancelářská elegance šmrnclá volnočasovostí. Pohodlné a kvalitní, trávím v nich spoustu času, ale ne žádné R&R, protože je dříve či později zničím vlastní blbostí (třeba jdu pozdravit souseda do garáže a tam mi na ně kápne vyjetý olej nebo s nimi o něco zakopnu a způsobím šrám či rýhu, popř. si v mlékárně pořádně nenasadím návlek a zničí mi je syrovátka atd.). Jedny, malinko formálnější si asi vyberu sám, ale uvažuju i o stylu "polobotková farmářka" v elegantním provedení. Koukal jsem třeba na Vasky, máte s nimi někdo zkušenost? Kvalita, pohodlnost? Díky.

A ještě poraďte - jak nesportovní boty vlastně kupujete? Když odmyslím Baťu, tak u nás v HK žádný obchod s konkrétní kvalitní značkou nemáme, aspoň o něm nevím. Vy tu popisujete značky a zkušenosti s nimi, ale kdybych něco takového chtěl, nemám to kde koupit, protože si chci boty osobně vyzkoušet. Takže jsem odkázaný na normální prodejny s obuví, botu si prohlédnu, usoudím, jestli by mohla něco vydržet, vyzkouším a když tak koupím, bez ohledu na značku. Občas se seknu a bota se neukáže tak kvalitní jak se zdála. Což by se třeba u nějaké kvalitní značky nestalo, ale nemám ji v okolí kde vidět a vyzkoušet. To kupujete přes eshopy a když tak vracíte? Nebo jezdíte přes půl republiky někam kde je mají?

 

Zalezi od rozpoctu, ale ak chces aby ti ta bota vydrzala viac ako dve sezony a nechces sa bat ze o nieco zakopnes, pripadne si nechces nazuvat igelitky na topanky pred vstupom do garaze, tak najlepsi entry level mas red wingy. Pripadne sa obrat na nasich priatelov sefcov z indonezie a daj si usit za rozumny peniaz nieco pekne na mieru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...