Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

V 15. 7. 2020 v 13:03, moco napsal:

Dáváte někdo ultraboosty do pračky? Přežívají to?  Je výsledek lepší než mýdlo s kartáčem?

Ahoj, ultraboosty jsem už párkrát prala a přežívají bez úhony (400 otáček, cca půl hoďky...). Jestli je to lepší než mýdlo a kartáč těžko říct....asi ne. Ale občas je vezmu bez ponožek.... Každopádně nejprve předmyju podrážku, pak teprve do pračky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultrabusty super...druhe nejpohodlnejsi tenisky co sem kdy mel...ale takhle vypadaji po 3-4letech(už nevim) nepříliš intenzivniho používání(mám obuvi jak stonozka)...podrážka je vpici, ale primeknitovy svrsek je porad jako nový...no čekal sem to opačně

rps20200721_182947.jpg

Upraveno uživatelem efreeti
Korekce textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam jen tenká vrstva no. Ale na ten městský trekking dobrý, můžeš chodit dokud ti chodník nebude špinit ponožky :) 

Jestli ona ta podrážka není dělaná přesně na těch cca 1000 km, po kterých se běžecké (ne všechny) boty odepisují.  

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě jsem patrně postižený, protože já vidím navíc ještě minimálně fialovou. A to nemluvě o tom, že té modré je tam několik odstínů - jiný je na té gumě s nápisem Adidas, jiný přímo na podrážce, jiný na tkaničkách. Prostě barevný galimatyáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to boostu je taková perleť... mění to odstíny podle toho jak na to svítí světlo/slunko...Adidas to teď dával na několik modelů a vypadá to celkem fajn... každopádně mě naživo barevně vadí akorát tkaničky a to je lehce řešitelné... pohodlí hodnotím za 2 (Asics gel kayano 1, uptraboost 1-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, raskiscz napsal:

Myslím, že nadešel čas, tohle keckové téma opustit... případně založit téma nové, kde to bude o skutečných botách 😄

tohle vlákno ale ani v názvu boty nemá, takže budeš muset to vlákno o botách založit 😛

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, raskiscz napsal:

Myslím, že nadešel čas, tohle keckové téma opustit... případně založit téma nové, kde to bude o skutečných botách 😄

Myslis neco jako ty mr.ecky cos postoval par stran zpet ? :)

Sneakers mam rad a nosim je rad a sem patrej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...