Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Muffik napsal:

Gratuluju, kdes je sehnal? StockX, eBay,..?

Díky. Sehnal jsem je přes dreamstock. Dobrá komunikace a dorazily během týdne. Ani jsem už nečekal, že je seženu. Ty staré mám ještě jako pracovní a na loď. Chtěl jsem vzít rovnou dvoje, ale bylo mi vysvětleno, že to není moc normální, brat rovnou další do zásoby 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Murphy97 napsal:

Diky za tip, trochu me to vraci do mladi, i kdyz tennkrat to byly kopacky “bekenbauerky”....

461668B7-2FFB-4CA5-A36B-7EB7BCB8FE66.jpeg

Nemas za co 🙂 . Jsou proste perfektni. Ja je nosil dlouha leta a pak dlouho shanel. Ted si na ne zvykam v Madarsku na dovce. 🙂 Jsou sice stejne velikosti, jako ty puvodni, ale tyhle jsou lehce vetsi. 

Upraveno uživatelem Delawer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dotaz:

Tady u LePremier: image.thumb.png.51c59b4a2e990f051c71da5ee60d2662.png

píšou, že botu nemají v prodejně Černá Růže, ale že jí mají v oficiálním Loake shopu.

Prosím nevíte, kde ten oficiální Loake shop je?

Dříve byl v Pánské pasáži, potom se přestěhoval do Černé růže, ale tam je prodejna bot LePremiér.

Podle stránek Le Premiér je tady eště ten Oficiálni Loake Shop, ale nevím kde je.

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz:
Tady u LePremier: image.thumb.png.51c59b4a2e990f051c71da5ee60d2662.png
píšou, že botu nemají v prodejně Černá Růže, ale že jí mají v oficiálním Loake shopu.
Prosím nevíte, kde ten oficiální Loake shop je?
Dříve byl v Pánské pasáži, potom se přestěhoval do Černé růže, ale tam je prodejna bot LePremiér.
Podle stránek Le Premiér je tady eště ten Oficiálni Loake Shop, ale nevím kde je.
Děkuji za odpovědi.

To bude ta prodejna naproti Lepremier v Černý Růži, ne? Nedávno to rozdělili a boty prodávaj zvlášť.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, ragu napsal:


To bude ta prodejna naproti Lepremier v Černý Růži, ne? Nedávno to rozdělili a boty prodávaj zvlášť.

Ta je tam uvedená taky. Takže v Černé Růži jsou predejny dvě naproti sobě. To dává smysl.

I u toho LePremiera mají boty....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...