Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

stélky budou taky vymazlené, ale doma mam Filling Pieces, které jsou taky diskutabilní a jediný kdo mi je kdy pochválil, tak byl jeden důchodce na nádraží, že prej, kde jsem je sehnal, že už dlouho hledá takové tenisky. 

 

Screen-Shot-2015-04-02-at-3.48.12-PM.png

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 8. 2020 v 9:45, krakra napsal:

Ta je tam uvedená taky. Takže v Černé Růži jsou predejny dvě naproti sobě. To dává smysl.

I u toho LePremiera mají boty....

 

 Loak se nechají slušně koupit i v POP u Horoměřic. Problémem je, že většinou je od jedné velikosti k dispozici jen jeden pár. Ale cena je jinde, než v centru :-D

A bohužel skončil Laser 😞 Ve výprodeji jsem dal dvojku za Berwick velikost 45 pro mladýho. Pro mne už jen Fleurs a Melvin, ostatní velké či malé 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Kulovy se v tom vyznam, tak se zeptam zdejsich mistru. Daj se sehnat alespon trochu slusne zpracovany kozeny boty do 2tkc? 
 

Tohle predvedl Bata s nejakou sezonni cenou za litr, puvodni cena kolem 2,5tkc. Ale barva ani trochu neodpovida tomu co je na webu a od kazdyho paru jedna bota totalne odrena, tak to slo zase z baraku pryc. 
 

5B5B7434-D05E-4A0C-A842-20B7411BBD07.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Pepino777 napsal:

Kulovy se v tom vyznam, tak se zeptam zdejsich mistru. Daj se sehnat alespon trochu slusne zpracovany kozeny boty do 2tkc? 
 

Tohle predvedl Bata s nejakou sezonni cenou za litr, puvodni cena kolem 2,5tkc. Ale barva ani trochu neodpovida tomu co je na webu a od kazdyho paru jedna bota totalne odrena, tak to slo zase z baraku pryc. 
 

5B5B7434-D05E-4A0C-A842-20B7411BBD07.jpeg

řeknu to jednoduše , nedaj , ale pokud dvě kila přitlačíš seženeš super boty s nej poměrem cena / výkon tady:

http://www.garmischsro.cz/treking/520_maronne-detail.html

520%20marrone%20%20483.jpg

 

 

Upraveno uživatelem zrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sháním něco podobnýho a je to fakt problém. Měl jsem třeba kotníkový Riekery, snad za 2,5k, v záruce reklamace, páč se začla cca po roce odlepovat podrážka, i když se tvářila, že je prošívaná (nebyla, to byl jen asi nějakej módní detail). Kožený sice jsou a svršek je v pohodě, ale tragická lepená podrážka a teklo do nich při prvním dešti nebo náznaku sněhu. Cca po dalším roce repete, tak sem je nechal zase spravit. Bída s nouzí, nicméně do “klasických” obchodů už boty kupovat nechodím. Ale náhradu nemám, páč Barker Glencoe stojí pořád 9 litrů a uličníci je nechcou zlevnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...