Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

 

Před hodinou, Pepino777 napsal:

Nevypada to zle. V tehle cenovce jedine reseni, nebo se da najit jeste neco?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kuci já vám nevím... chcete něco, co stojí trochu víc než chcete dát...

Poslední šance je, pokud dáte boty z druhé ruky/nohy. Měl jsem Meindly belgické pěchoty - šitá podrážka, vysoké, kožené futro, bačkůrky -  z armyshopu ve výprodeji asi za litr....

1772122962_meindl2.jpg.e9e752c1b55af8486dae5c280cbe0b8e.jpg

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledam spis nejaky univerzaly, ktery budou vetsinu casu behat po meste/vesnici a vyjimecne nekam na polnacku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mám tyhle Garmishe pátým rokem. Do města a obecně na tvrdo to moc není, je to oldshool bota, žádné tlumení. Celkově je bota hodně mohutná a na řízení bych ji určitě nedoporučil.
Mínusy:
Nedávno se mi začal prát jeden šev, ale po těch letech a mizerné údržbě je to dobrej výkon.
"Povolilo" mi chodidlo, takže po delší chůzí mám odřené malíčky.
Největší zápor je shrnující se jazyk na stranu, zatím jsem nepřišel na to jak ho udržet na svém místě.
Plusy:
Podrážka je odolná a moc se neopotřebovává.
Boty jsou z dobré kůže.
Vzhled.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Happy88 napsal:

Já sháním něco podobnýho a je to fakt problém. Měl jsem třeba kotníkový Riekery, snad za 2,5k, v záruce reklamace, páč se začla cca po roce odlepovat podrážka, i když se tvářila, že je prošívaná (nebyla, to byl jen asi nějakej módní detail). Kožený sice jsou a svršek je v pohodě, ale tragická lepená podrážka a teklo do nich při prvním dešti nebo náznaku sněhu. Cca po dalším roce repete, tak sem je nechal zase spravit. Bída s nouzí, nicméně do “klasických” obchodů už boty kupovat nechodím. Ale náhradu nemám, páč Barker Glencoe stojí pořád 9 litrů a uličníci je nechcou zlevnit emoji3.png

Tady je mas za vosum :) https://www.trouva.com/products/lexception-paris-burgundy-glencoe-boots?country=CZE&currency=EUR&gclid=Cj0KCQjwt4X8BRCPARIsABmcnOrpk6JffBudZ0anxFms9EgcbWfjYxJc_CVpMiqXkHsCNtNiqEKkhAwaAlsnEALw_wcB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 10. 2020 v 18:49, Pepino777 napsal:

Hledam spis nejaky univerzaly, ktery budou vetsinu casu behat po meste/vesnici a vyjimecne nekam na polnacku.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jestli ti nevadí trochu outdoor look, tak mám už 3 roky tyto papučky, jedou od podzimu do jara a pohoda.

https://www.dolomite.it/global/en/product/dolomite-54-mid-fg-shoe?article=2480610712005

image.png.5e0a423f767a0c8a33783bcb253036f5.png

Na veletrhu jsem ještě koukal na tyhle, moc se mi líbily:

https://www.aku.it/en/shop/mountain-inspired-en/bellamont-iii-mid-plus-marrone-scuro/

image.thumb.png.d94982424e5003e701aa94a438ef66a2.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...