Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Čau, už jsem několikrát na ty Clarksy koukal, ale nevím jak s velikostí. Jakou máš délku chodidla a jakou jsi bral velikost, jestli to není tajný? Ty jejich převodní tabulky jsou smrt. Letos už jsem vracel 2 boty na eshopy. Tak se mi nechce to absolvovat znova.

28,5. Bral jsem 44. Drtivou vetsinu bot mam 45. Jedny bezecke i 46. Ja mam ale dost vysoky nart a fest siroke chodidlo, takze asi nejsem uplne typovy priklad:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


28,5. Bral jsem 44. Drtivou vetsinu bot mam 45. Jedny bezecke i 46. Ja mam ale dost vysoky nart a fest siroke chodidlo, takze asi nejsem uplne typovy priklad:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Díky za info. Já mám třeba Adidas taky 46. A chodidla taky široké. Tak by to mohlo být cajk.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nosíte někdo tyhle Air force 1 s gtx? Chci nějaké kožené tenisky do městských zimních sraček, na "slušno" už mám Red Wing MT, ale ještě potřebuji něco sportovnějšího, co podtrhne v zimě můj mladiství vzhled 🙂 . Koupil bych klasické Air Force 1, ale tyhle mají dobrou barevnou kombinaci, přijde mi, že i lepší podrážku a díky membráně budou teplejší. Jakou mají boty kvalitu kůže? Je to vůbec kůže? 🙂

Taky jsem zvažoval Filling Peaces, ty jsou o level (dva) kvalitnější, ale ty "Najky" jsou sexy 🙂

nike-air-force-1-gtx-boot-106861_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 12. 2020 v 19:59, Prochy68 napsal:

Zrovna včera jsem koukal mladými na nějaký najky a tam v popisu syntetický nubuk, no mě by jeblo. Co bude příště, plastový anticorro?

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Tak jsem nakonec objevil na zimu jiné klasiky za přijatelnější cenu. Je to MounTain Edition. Teplejší jsou, podrážka by mohla být silnější (už jsem si odvykl na podrážky, s kterými vím po čem jdu, ale beru to furt, že je to skate podrážka, kde je to žádoucí), ale jsem spokojen s pohodlností, jsou to bačkůrky. A jsou kožené (semiš)

45976.thumb.jpg.de55c6bc20b7057bbbadccb5a54ff0cb.jpg

https://www.urbanstore.cz/sk8-hi-46-mte-tenisky-vans-1#velikost=41?gclid=CjwKCAiAoOz-BRBdEiwAyuvA69gK7evRsw71Zp3sgCX-MtvNtmQGZTYw-ZIpWuw2CUZOPk9A9gZFWRoCB-8QAvD_BwE

 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Prochy68 napsal:

Koukam na ne, ty vypadaji dobre. Ja uz vzal mladymu nejaky jordany. Kuze je vazne kuze nebo eko?

Píšou kůže, na symbolech je taky symbol kůže, tak to bude kůže. Ale je možné že v EU už se symbolem kůže může označit i eko kůže, ztrácím se v tom, svět už je divný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, sibirnaya napsal:

Co nejsem moderator, mam spoustu volneho casu...

 

Tak kdyz uz nejsi moderator, tak to muzu rict na plnou hubu: Hajzle.

A jelikoz tady posledni dobou vladne znacna nervozita, tak rovnou dodavam, ze k tomu osklivemu slovu patri nekolik smejicch se smajliku. Tedy uzivej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loake + Ironheart na výlete. Loake su dávno rozchodene a pohodlné, teraz gate. Aj som rozmýšľal ze poprosím ženu nech mi zaviaže šnúrky, ake nejak som to dal.

20201226_132722.jpg

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...