Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

V 22. 12. 2020 v 0:46, Lou napsal:

Dnesni ulovek z Humanicu. Maji slevy 40 % na vsechno, takze tyhle brogues vyšly na 1500. Potěšilo

B142AA9C-226A-43DF-A490-1AF276473E6C.jpeg

Hm - fakt pěkný.

I já tam koupil před vánocema pěkný boty za super cenu, ale to snad eště nebyly slevy 40%, ale nižší.

Člověk by řekl, že naopak ceny budou vyšší nebo normální aby nahradili ten výpadek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Zeeberdee napsal:

darek k Vanocum, nosit nebo radsi schovat?

IMG-20210101-WA0006.jpg

nevim proc vybrali zrovna tuhle botu - bejt to treba klasicky Stan Smith, jdu do nich hned, ale to podrazka je hodne zvlastni. Nevim jestli to byla volba Adidasu nebo Footshopu.

Upraveno uživatelem steel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Zeeberdee napsal:

Sacek moc neresim, ale jo, libi, mel by se vyprat, aby nepoustel barvu. kecky jinak super, je tam dost dobrejch detailu.

 On se šil u náš ve firmě takže kecky jsou mi jedno ale sáček ne :D a  vypral bych si spíš v ruce ta latka pouští jako prase ale tu si dodal Footshop 

Upraveno uživatelem HD_Bagger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja svoje kupoval na Chodove a tam mi primo rikali, ze kdybych potreboval podrazku vymenit nebo udelat jakekoliv upravy, tak se stavit primo tam a oni to zaridi. Jestli to budou posilat do UK nebo ne je mi asi fuk, kdyz si to vezmou na starosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Brolo napsal:

kolegové, kde nechat vyměnit podrážku (gumovou) a nechat provést celkovou generálku na rámové barkery? Přijde mi zbytečný posílat do UK jak radí oni...dík!

Nech to udělat přímo u barkera , v cz ti to nikdo za ty peníze neudělá , nebo udělá ale bude to tragedie , už mi pár takových oprav prošlo rukama a dycky tragedie . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Brolo napsal:

kolegové, kde nechat vyměnit podrážku (gumovou) a nechat provést celkovou generálku na rámové barkery? Přijde mi zbytečný posílat do UK jak radí oni...dík!

Když už takové drahé značkové boty, dalo by se říci "boty s příběhem", tak bych nevymýšlel žádný nesmysly, a držel bych se značkové péče.....

(názor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi máte pravdu, já se ptal hlavně proto, že v centru zavřeli barker hlavní prodejnu, tak jsem nevěděl kam jít. Už jsem napsal na T.M. Lewin, jestli to umí zařídit, tak uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...