Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

V 16. 5. 2021 v 12:12, moco napsal:

Jak jsou na tom s kvalitou a pohodlností dnešní adidas superstar? Přemýšlím, že je vezmu. 

Kupoval jsem před pár lety svoje první, takže nemám srovnání. A na můj vkus se až příliš rychle "vybrousila" podšívka v místě ostruh. Nicméně pohodlné jsou i přesto, o tom žádná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, LukeD napsal:

Kupoval jsem před pár lety svoje první, takže nemám srovnání. A na můj vkus se až příliš rychle "vybrousila" podšívka v místě ostruh. Nicméně pohodlné jsou i přesto, o tom žádná...

Na některých barevných variantách je ta podšívka poměrně tuhá, silonová, na jiných zase jemnější a "chlupatá" a třeba červené měly koženou. Tak nevím, jak to vyrábí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 5. 2021 v 18:07, Radek Cigi napsal:

Na některých barevných variantách je ta podšívka poměrně tuhá, silonová, na jiných zase jemnější a "chlupatá" a třeba červené měly koženou. Tak nevím, jak to vyrábí.

Přesně tak. Vlastním kromě klasických ještě kotníkový Pro Model (myslím, že jsem je sem kdysi dával) a ty mají tu vnitřní stélku z koženky či co to je za materiál. A přestože už jsem v nich absolvoval tuším tři sezóny chladnějších měsíců, tak drží jak židovská víra. Oproti tomu jsem měl v těch klasických s klasickou podšívkou díry jak do prdele po prvním roce nošení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosim Ády Superstáry tak 15 let, bílý i černý. Poslední dobou kvalita horší a horší. Klasika vydřená pata, ale tomu každej pomůže, takže to jim nevyčítám. Kvůli tomu jsem si, ale koupil dražší model Adidas Superstar Laceless kde maj tu patu z „kůže“. No nic, tak jsem je tuhle vzal a začalo pršet, jestli jsem v nich v tom dešti našel tak 200m (tam zpátky do auta a zpátky a domu) tak je to moc a doma koukám na tu „kůži“ že už je popraskaná. Tak se asi zase vrátim k látkový patě s tim, že se za čas zase prodře. Ty boty jsem neměl ani 10x na noze. Tenhle model stojí ke třem litrům. Já už tomu nerozumim…

DSCN4241.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Strocek napsal:

Nosim Ády Superstáry tak 15 let, bílý i černý. Poslední dobou kvalita horší a horší. Klasika vydřená pata, ale tomu každej pomůže, takže to jim nevyčítám. Kvůli tomu jsem si, ale koupil dražší model Adidas Superstar Laceless kde maj tu patu z „kůže“. No nic, tak jsem je tuhle vzal a začalo pršet, jestli jsem v nich v tom dešti našel tak 200m (tam zpátky do auta a zpátky a domu) tak je to moc a doma koukám na tu „kůži“ že už je popraskaná. Tak se asi zase vrátim k látkový patě s tim, že se za čas zase prodře. Ty boty jsem neměl ani 10x na noze. Tenhle model stojí ke třem litrům. Já už tomu nerozumim…

DSCN4241.JPG

Kupujes v ČR? Vyroba 🇨🇳 nebo 🇻🇳?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle sou Indonésie. Převážně v ČR a autorizovanej prodejce. Ale po tom co mi v Adidasu v Praze na Příkopě po půl roce neuznali reklamaci, málo nošených černých Stárů a zcela evidentně výrobní vada, tak je asi úplně jedno kde je koupíš, tyhle jsem zrovna kupoval v kamenný prodejně ve Footshopu Praha 7 Holešovice. Jinak ta neuznaná reklamace, mě tak nas*ala, že jsem to nechal na znalci a právníkovi a nakonec to Adidas na Příkopě stálo tuším, že něco přes 10 litrů, k soudu to raději Adidas nenechal dojít.. (někde tady na foru jsem to popisoval a už to nebudu dělat jinak, jedině přes znalce, samozřejmě když to bude chyba bot).  Včera jsem černý objednával na eobuv, kde už jsem taky někdy nějaký superstáry objednával. S tou kvalitou těch superstárek to šlo fakt hodně dolu, ale zase cena nahoru :), krom toho to pořád jsou dost oblíbený boty, takže jsem je ve 42 našel jenom na eobuvi, všude vyprodaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...