Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
před 14 minutami, vojta1 napsal:

Jsem si ted koupil Loake z Lepremier nez to polozi :)

https://www.lepremier.cz/obuv/loake/aldwych-tan-31045?category=12

 

Nicmene chci se zeptat jestli nevite kde si nechat obnovut podrazku na mych oblibenych Bally? V Praze, co @zrno

otázka co na ní chceš obnovit a jestli to vůbec jde , nebo se to vůbec vyplatí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, az prijdu domu poslu foto. Je hotova ta spodni kozena podrazka. Jinak Bally oxfordky stoji 15+ takze jsem si rikal, ze bych do toho sel, byt uz maji za sebou dost... jinak vypadaji dobre. Vecer poslu foto.

Oni maji prodejnu v Intercontitentalu, tak se muzu zeptat i tam. Ale nez to udelam... 

V. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 12. 2021 v 14:52, vojta1 napsal:

Jasne, az prijdu domu poslu foto. Je hotova ta spodni kozena podrazka. Jinak Bally oxfordky stoji 15+ takze jsem si rikal, ze bych do toho sel, byt uz maji za sebou dost... jinak vypadaji dobre. Vecer poslu foto.

Oni maji prodejnu v Intercontitentalu, tak se muzu zeptat i tam. Ale nez to udelam... 

V. 

www.botovna.cz zkus se poptat u nich na kolik to vyjde . Tomáše můžu jen doporučit . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na stary kolena poprve zkusil martensky, resp. me do nich trochu postrcila dcera ktera je uz par let nosi.
Zprvu jsem se bal jak dlouho budou “tuhy” (prvni tyden jsem byl dost nejisty), ted, po trech tydnech parada, pohodlne a dokonce v nich i v pohode ridim. 
Takze good…

3D8643C1-41C7-421D-804C-A802BA6900DE.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Murphy97 napsal:

Tak jsem na stary kolena poprve zkusil martensky, resp. me do nich trochu postrcila dcera ktera je uz par let nosi.
Zprvu jsem se bal jak dlouho budou “tuhy” (prvni tyden jsem byl dost nejisty), ted, po trech tydnech parada, pohodlne a dokonce v nich i v pohode ridim. 
Takze good…

 

kdes bral a sou z Englandu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, poraďte. Mám Loake Burford, které by potřebovaly vyměnit podrážku. Teď je tam kožená, chtěl bych Dainite. Problém je, že boty byly podražené tenkým Vibramem a u podpatku už jsem taky během doby musel nechat u lokálního ševce nechat vyměnit sešlapanou gumu. Klidně bych to poslal přímo do Loake, ale na stránkách píšou, že pokud předtím boty někdo opravoval, že už se jich oni ujmout nechtějí. Nemá s tím někdo u nich zkušenost, případně doporučení někoho v (i mimo) ČR, kdo by to dokázal? Díky.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...