Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Wanderer napsal:

Pánové, řešil jste teď někdo renovaci podrážek Loake? Napsal jsem do LePremier, kde jsem boty kdysi kupoval a prý je ta služba nedostupná a asi už ani nebude. Na webu výrobce o nějakých problémech ani zmínka. Tak řeším, zda to poslat přímo do Anglie, se všemi těmi celními opičkami při odeslání a příjmu a nebo to nechat opravit "neznačkově", jak mi nabídli v LePremier.

zkusil bych napsat přímo do Loake a nebo neofiko https://www.botovna.cz/ (doporučují místní znalci)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen doplnim dnesni info z LePremier:

…stav jsem prověřil a boty by z rekonstrukce měli dorazit cca 1. týden v měsíci dubnu

Bohužel po této várce byla služba rekonstrukce bot přímo v továrně Loake pozastavena a nyní bohužel nevíme, zda bude ještě obnovena. :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem se odhodlával koupit si boty, aniž bych si je mohl někde vyzkoušet. Značka Thursday boots je mi velice sympatická, jak modely svých bot, tak i svou cenovou politikou. Boty mi sedly hned na první dobrou, takže jsem happy, jak dva grepy. 

Thursday boots, model Captain, barva Brandy

20220309_152715.jpg

20220302_173639.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 14. 3. 2022 v 12:42, warann napsal:

Jen doplnim dnesni info z LePremier:

…stav jsem prověřil a boty by z rekonstrukce měli dorazit cca 1. týden v měsíci dubnu

Bohužel po této várce byla služba rekonstrukce bot přímo v továrně Loake pozastavena a nyní bohužel nevíme, zda bude ještě obnovena. :(

 

Tak to by mě zajímalo co za tím je. Proč se tak stalo.

Kdybych někdy zatoužil po botách Loake tak i s tím, že tu renovaci dělají v továrně v anglii, takhle to je polovičaté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem to prověřoval ještě v Galardu, kde jsem Loake taky kupoval a v podstatě stejná odpověď. Ale jsou lacinější než LP. Tak to objednám u nich. Bude to asi hak píše zrno, párkrát jsem objednával díly na moto a je to fakt oser. Pošta, poplatek za platbu, doplatek daně, clo a poplatek za vyřízení cla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 3. 2022 v 19:47, warann napsal:

@krakra Hele, já si nejsem jistej, jestli ta formulace není matoucí. Co jsem se díval na stránky Loake, tak mi přijde, ze to normálně fiunguje.

Čili nevím, zda to spíš není tak, že byla vystavena stopka pro Le Premier.

Hm, to bych chápal..... (tu stopku pro LP).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 4. 2022 v 10:13, zrno napsal:

myslím , že to je daný jednoduše brexitem .. prostě papírováni je oser kor, když na tom lohniský nemá alespoň 100% přirážku ...

Přece jenom není řešení tuto věc úplně zrušit (neposkytovat). Pro mě to je i jedna z věcí, kvůli které bych si boty Loake koupil, podle mě to k tomu celému patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...