Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Ad LePremier - nepatří to do tohohle vlákna, tak se nebudu moc rozepisovat. Ale úpadek kvality služeb je za poslední dobu znatelnej. Dvoje jejich chinos mi praskly ve švu (kapsa, rozkrok), naposledy když jsem tam bral chinos za necelou trojku, vzpomněli si až u pokladny (po tom co všechno zaměřili) že za zkrácení budou chtít přes dvě kila (dal bych ruku do ohně za to, že dřív to bylo v ceně kalhot). Obsluha za poslední dobu strašná, při posledních dvou návštěvách jim nefungoval interní systém, takže nejdřív se tam přede mnou kluk vztekal, že prej ten počítač rozbije a pak se tam mezi sebou dohadovali. Když jsem tam teď nesl chinos na reklamaci, ženská mi řekla, že zrovna přechází na novej systém a prej jestli nemůžu přijít za týden - ne, nemůžu, nejezdím do centra jen tak z prdele každej den. Nakonec si je vzala, nebyla schopna mi napsat lístek rukou, takže jsem skoro počítal s tím, že už je nikdy neuvidím. Stavil jsem se tam pro ně minulej týden a naštěstí je asi po 10 minutách hledání našli. Za mě s LePremier končím a nakoupím tam jedině až budou za směšný ceny v krachu rozprodávat prodejnu ve stylu Pietro Filipi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, ragu napsal:

Ad LePremier - nepatří to do tohohle vlákna, tak se nebudu moc rozepisovat. Ale úpadek kvality služeb je za poslední dobu znatelnej. Dvoje jejich chinos mi praskly ve švu (kapsa, rozkrok), naposledy když jsem tam bral chinos za necelou trojku, vzpomněli si až u pokladny (po tom co všechno zaměřili) že za zkrácení budou chtít přes dvě kila (dal bych ruku do ohně za to, že dřív to bylo v ceně kalhot). Obsluha za poslední dobu strašná, při posledních dvou návštěvách jim nefungoval interní systém, takže nejdřív se tam přede mnou kluk vztekal, že prej ten počítač rozbije a pak se tam mezi sebou dohadovali. Když jsem tam teď nesl chinos na reklamaci, ženská mi řekla, že zrovna přechází na novej systém a prej jestli nemůžu přijít za týden - ne, nemůžu, nejezdím do centra jen tak z prdele každej den. Nakonec si je vzala, nebyla schopna mi napsat lístek rukou, takže jsem skoro počítal s tím, že už je nikdy neuvidím. Stavil jsem se tam pro ně minulej týden a naštěstí je asi po 10 minutách hledání našli. Za mě s LePremier končím a nakoupím tam jedině až budou za směšný ceny v krachu rozprodávat prodejnu ve stylu Pietro Filipi.

V LP jsem potkával jednoho prodavače... jdu po OC Chodov a tohoto prodavače jsem potkal v úplně jiném krámě (s podobným zaměřením).. dám se s ním do řeči, a prej chování v k zaměstnancům v LP velká bída...

To je ale storka stará x let

A pravda, viděl jsem tam x různých tváří asi tam nikdo nevydrží dlouho. Myslím, že bude v pořádku pokud to krachne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k opravám rámovek - byl jsem minulý týden u Tlustého podívat se na ty jejich "made to measure" boty a pán povídal, že jednají s českým Loake (čili lepremier?) o tom, že by pro ně oficiálně dodávali opravy. Nevím jestli místo posílání do UK, ale když jsem viděl ty stroje a odhodlání, tak bych jim to klidně svěřil.

(rozhodně radši jim, než těm "řemeslníkům" v Panské, kam jsem je dával minule)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 4. 2022 v 10:50, warann napsal:

No, boty co tam máme, měly být tento týden, tak jsem zvědav. Už jsem se jim připomněl jak to vypadá, tak snad to dodrží. 

Tak mi k dotazu napsali, ze se (opet) omlouvaji, ale ze stale nestihaji. Takze pristi tyden, max ten dalsi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel ty Meindly podstatne starsi. Jestli jim chces zkusit dat sanci, napis do Restday, ty se specializuji na tyhle boty/opravy. A oni ti reknou jestli to ma smysl. Ja tam ostatne mam trekovky na vymenu vibramu, ale ty pohorky jsem k vzhledem ke stari automaticky odepsal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, s tímhle asi už nic neudělám, co?
BE8DF1BF-D0AA-49F5-A5E4-0FDEE8878399.thumb.jpeg.5350702fc774391bfd59544bbbcae53c.jpeg
Nechával jsem si podrazit daleko horší boty než máš ty(vypadají zachovale)- ale prostě jsem neměl peníze na nové. Zjisti si jestli to jde a za kolik a pak a/b.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu jen doporučit službu Restday. Svého času jsem si takhle nechal podrazit kotníkové boty rovněž značky Lowa a nosím je dodnes, byť posledních pár let už jen na práci. Jinak by ovšem už dávno skončily v popelnici...

Upraveno uživatelem LukeD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pribeh rekonstrukce Loake pokracuje:

“Mrzí mě, že nevyšel druhý avizovaný termín a upřímně se Vám za to omlouvám.

Vzhledem k čekání na dokončení ostatních oprav, nebyla dle posledních informací tato várka oproti původnímu plánu z UK doposud odeslána. Tím upřímně vzniklo toto další nemilé zpoždění u páru bot Liz burgundy (4.5)

Omlouvám se za komplikace, nyní hledám řešení, jak k Vám boty doručit co nejdříve….”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...