Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, warann napsal:

Pribeh rekonstrukce Loake pokracuje:

“Mrzí mě, že nevyšel druhý avizovaný termín a upřímně se Vám za to omlouvám.

Vzhledem k čekání na dokončení ostatních oprav, nebyla dle posledních informací tato várka oproti původnímu plánu z UK doposud odeslána. Tím upřímně vzniklo toto další nemilé zpoždění u páru bot Liz burgundy (4.5)

Omlouvám se za komplikace, nyní hledám řešení, jak k Vám boty doručit co nejdříve….”

Hmm, to mi připomíná, jak když jsem k nim tenkrát v únoru přišel, pro předem domluvené naskladněné kotníkové boty, kdy mi začali vysvětlovat, že boty nejsou a ještě si ze mě dělali srandičky, že zima ještě bude, tak o co mi jde. Pak už jsem u nich přestal nakupovat.

Za tohle asi nemůžou, ale obávám se, že to odradí další zákazníky, kterých bych řekl, už tak moc nemají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je "sranda". Když jsem tam měl boty na rekonstrukci já, tak mi je ztratili. Pak mi nabídli jako kommpenzaci nějakej nesmysl, což jsem neakceptoval a nakonec vydyndal jiný boty co jsem chtěl (pobobný jako ty ztracený).

Každopádně tyhle jsou ženy a dost blbě by se nahrazovaly, asi nic takovýho ani v nabídce nemají.

PJ1A2058-Liz-Burgundy-600

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak nakonec vse ok. Boty dnes dorazily, rekontrukce povedena a hlavne zena je spokojena. K jejich cti je treba dodat, ze za prutahy opakovane poslali voucher á 1000kc. Blby je, ze boty jsou zeny, ktera si tam nemela moc co vybrat. A naposledy uz ani ja neb jsou komplet vybrany. 
 

4232EA04-4725-4284-831A-D790A25C10D6.jpeg

7163FF6D-BE10-4466-A87B-02503AFCC507.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, máte někdo tip na tenisky od Nike splňující podmínku pohodlnosti jako Adidas Ultraboost? (Air Max 90 a Air Force 1 mám). 

Druhá značka by mohla být New Balance, co bych zkusil. Díky.   

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 1 minutou, moco napsal:

@vlasta66 Jak se v nich chodí? jsou to pohodlné bačkůrky, jsou anatomicky tvarované, jaké mají kopyto? Mají někde akci? 🙂

PS: fusekle nekomentuji 🙂

Jsou velmi pohodlné, syn mě je nabídl, ale nevím jestli mám koule na takové botky. Normálně se neprodávají , jen se o ně losuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...