Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Romi, Ty nejseš žádnej takovej...Víš kudy chodí medvěd, atd. Bo si kupuješ kvalitu, voe.
Super bota. Oblíbená značka. Mám dvoje krátké Karakorum, starší včera "makaly" na Colorsech, když stály skoro dvě hodiny v kaluži, když solidně chcalo při produkci The Killers. Nejsi Penny, jsi Hlavamapa...Ať slouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Super pohodlné a velmi cool, ale jsou mi těsné, furt to s nimi zkouším, ale vydržím v nich jen v autě. kdyby měl někdo zájem, tak SZ (EU45,5) nebo vyměním za EU46 🙂 

IMG_5279.jpg

Velmi si chrochtám v Nike Air Force 1, jen v létě je celokožená verze na nic, má někdo zkušenosti s verzí flyknit nebo s flyknit obecně u Nike? Už jsem je objednal, tak jen ať vím co očekávat a jestli se těšit 🙂

IMG_5274.thumb.jpg.0a745b48d8351d0221e9257b1e194bce.jpg

 

266841_Gallery_1_1149914.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 6. 2022 v 21:25, Fade napsal:

 

Jsou super, ale už bych jich měl asi moc. Na běh mám ještě Pegasus 36, které jsou taky ultra pohodlné. Tak jsem si říkal, že dělají i Gore-Tex verzi Pegasus Trail 3 GTX. 
https://www.nike.com/cz/t/bezecka-vodoodolna-trailova-bota-pegasus-trail-3-gore-tex-9XgW8x/DC8794-001

 

image.thumb.png.12ca0aaa26bb815c42faba8e3d716988.png

Tak jsem si je nakonec pořídil a jsou parádní. Lehké, noha celkem slušně větrá a teď jsem v nich běhal v podmáčené trávě na jedné akci a místy do půlky boty ve vodě a úplně super. Naprosto sucho. Tak jsem konečně našel něco, co můžu brát bez obav do deště 🤩

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nemáte někdo zkušenost s velikostma u bot John Logfren. Chtěl bych on-line  pořídit M 43 service shoes. 
Vím, že mám chodidlo dlouhé 28,5 cm. Normálně mám u britských značek velikost UK 9 (Loake, Herring atd.) a na délku vždy perfekt, přestože to vůbec neodpovídá mé délce chodidla v cm. 
V krajním případě bych se stavil v DenimHeads, ale to mám trochu z ruky a všechny velikosti stejně nemají. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď v práci jedu převážně jen tyto, přesvědčila mě velká sleva a musím říct, že v budoucnu si je asi koupím i za plnou cenu. Opravdu max pohodlí, jsem na společenský boty dost citlivej (věčně mě někde tlačí kolem kotníku a tak) a Ecco to tedy umí.

836424-01308-main-nfh.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...