Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, Moty napsal:

Stav se tady

https://www.studiozdravehoobouvani.cz/kontakt

P. Susan (nebo jak se to píše) je machr, manželka k nemů chodí už léta

Dělá jak vložky, tak prodává boty a u nich Ti upraví vložku, když je potřeba

Díky za tip.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Strocek napsal:

Patní ostruha byl důvod proč jsem původně přerušil a pak i ukončil studium na vysoký FTVS. Trápil jsem se s tím tak rok a pak jsem přešel na jinou, kde se nemuselo běhat :rolleyes:. Zkoušel jsem různý vložky, silikonový, gelový atd. a nic. Blbě se ve tom chodí, jak je to takový na vodě a moc v tom nedrží noha, nemáš takovou stabilitu jak bys chtěl, takže to hned letělo do koše. Zkoušel jsem i ultrazvuk, ozařování a nic nepomohlo až rázová vlna. Stála mě tenkrát celkem asi trojec (byl jsem tam 6x), ale je to tak 20 let :). Od tý doby mám klid. Za sebe můžu doporučit jedině tu rázovou vlnu a nemusíš řešit žádný vložky atd. 

Na rázovce jsem byl, poslední aplikace před Vánocema a zatím je to stejný. Slyšel jsem, že zlepšení není ihned, tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, obrbobr napsal:

Na rázovce jsem byl, poslední aplikace před Vánocema a zatím je to stejný. Slyšel jsem, že zlepšení není ihned, tak uvidím.

A kolik jich mas za sebou? Co si tak vybavuju tak me to preslo nejakej ten tyden po poslednim sezeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@obrbobr Je to tak, to zlepšení nebylo hned. Jak to bylo dávno, tak už si nepamatuju za jak dlouho to odeznělo. Já to měl fakt velký, protože na škole jsme třeba skákali 100m překážek a druhej den sem nebyl schopnej se na tu nohu postavit. Bude to individuální podle velikosti nálezu atd. každej to má i jinak rozdrážděný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

A kolik jich mas za sebou? Co si tak vybavuju tak me to preslo nejakej ten tyden po poslednim sezeni.

byl jsem 5x před Svátky, docela úleva a já začal hned chodit delší procházky a teď se to asi vrátilo. Spíš jsem to měl nechat ještě v klidu. Ale to bude mít asi každej jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, obrbobr napsal:

byl jsem 5x před Svátky, docela úleva a já začal hned chodit delší procházky a teď se to asi vrátilo. Spíš jsem to měl nechat ještě v klidu. Ale to bude mít asi každej jinak.

Ja jsem se pri tom nejak nevyhybal pohybu a sel jsem pres lehkou bolest, ale jak rikas, je to individualni. Ani ted nevim kolik jsem mel sezeni, myslim ze tak mezi 6-8. Uvidis za par tydnu, ja mam od te doby klid (asi 6 let)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby někdo hledal levnější alternativu k Red Wingům, tak aktuálně má italský DOCKSTEPS 30% slevy. Jsou to příjemné italské boty. Mám od nich OAKLAND 1726 už 3 roky, a je to pohoda.

https://www.docksteps.com/collections/stivaletti-e-scarponcini-uomo?syclid=cf0ivmbgulup0evpmtdg&utm_campaign=emailmarketing_138614046912&utm_medium=email&utm_source=shopify_email

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kotlick napsal:

Kdyby někdo hledal levnější alternativu k Red Wingům, tak aktuálně má italský DOCKSTEPS 30% slevy. Jsou to příjemné italské boty. Mám od nich OAKLAND 1726 už 3 roky, a je to pohoda.

https://www.docksteps.com/collections/stivaletti-e-scarponcini-uomo?syclid=cf0ivmbgulup0evpmtdg&utm_campaign=emailmarketing_138614046912&utm_medium=email&utm_source=shopify_email

 

A jak je to tady s velikostma? Je to jako u RW nebo čísla seděj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Shane001 napsal:
před 38 minutami, Prochy68 napsal:
[mention=36016]kupko[/mention] Diky za tip, vzal jsem na zkousku taky jedny pro pohodli v kanclu a vypada to, ze dobrya4d0a04173d99cfdb872b9fe9aa952cb.jpg

Jak jsou na tom s velikosti v porovnání třeba s Adidas?

Rekl bych, ze treba 42 je takova ta stara poctiva 42, co si pamatuju tak adidasky jsem mel cca 43 1/3 nebo tak neco, tady 42. Myslim ze nekde tam najdes na strankach delku v mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...