Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

3 hours ago, Muffik said:

Tohle mi připomíná mládí, kdy jsem jako malej školák musel každou sobotu vzít všechny tátovy boty, omýt je, navoskovat a vyleštit.

No a ja to delam dobrovolne a rad. Dvakrat za rok cca 😀
Behem detstvi jsem toho byl usetren. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 7 hodinami, pavel23 napsal:

Dobrý, čím čistíš podrážky?

Cistice od Crepu a nebo Shoeboys, podle toho co zrovna koupim. Od obou mam i treba Nano protector spreje a dalsi sarapeticky a od obou vse funguje skvele.

Upraveno uživatelem Bells
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, CEGY napsal:

Přešels z RW na LOAKE?

Celkový dojem by pozvedly barevné ponožky, si myslim..

To je česká limitka Probos pro příslušníky :default_smile:. Mám je vod kámoše ze pětiklíště. V kanclu sem asi pátej co je někde sehnal a všichni si je na léto do kanclu strašně chválí. Tak sem zvědavej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Strocek napsal:

To je česká limitka Probos pro příslušníky :default_smile:. Mám je vod kámoše ze pětiklíště. V kanclu sem asi pátej co je někde sehnal a všichni si je na léto do kanclu strašně chválí. Tak sem zvědavej. 

Jako že musíš mit nějakej dress code, teda polobotky. Tvl co to je za firmu, že tě tam nechaj nosit takový kramle? Děláš na STK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenutěj mě nic :default_smile:, ale chtěl jsem je vyzkoušet. Sem jak v kanclu tak i venku a zrovna RW v kanclu v létě nebudou vyloženě vončo, takže tyhle budou dobrý (uvidíme). Dělat technika na STK je muj sen, ale tam se prej vodchází nohama napřed, takže nevim jestli na mě dojde :default_wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...