Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Ale za jakou cenu!

https://www.csfd.cz/film/185578-absurdistan/prehled/

Mike Judge had everyone wearing Crocs! His thinking was that they looked stupid and nobody in their right mind would wear them. This coincided with their actual rise in popularity. By the time the film came out after a delay, Crocs were all over the place. Perhaps the earliest case of this film having a weirdly accurate eye into the future.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zeptám se tu na botky. Zahlídnul jsem tyhle na netu. Máte někdo přímou zkušenost s e-shopem a těmahle keckama? Dá se to i pohodlně nosit, nebo je to jen počmáranej šmejd? Díky. Jo a na léto vybírám ještě něco na každodenní nošení, všude teďka tlačej bare foot styl. Rád si nechám doporučit, nebo odradit a vzít klasiku s tlustou podrážkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Americkej napsal:

Náhodou, sice bych nemusel kombinaci modrý a zelený, plus šněrovat se do nich musí bejt taky zábavný. Ale jsou prďácký!

Díkes :default_smile:. Už tam velikostně zbyla kombinace modrá černá a nebo tahle a byly o 3 kila levnější než ty modrý, takže nebylo co řešit. A máš recht, to šněrování je fakt neskutečnej voser. Jako bejt nějakej extravagantní šílenec, tak bych v tom klíďo vyběhnul ven, ale jsou to boty na box :default_smile:. Předešlý Ády jsem poslal na reklamaci, a i ty Ády ještě předtim taky stály zaprd, tak jsem zkusil Najky, tak uvidíme kolik toho snesou. Sem asi moc ryhlej jako Ali :default_smile:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Muffik napsal:

Cywe, gympl za totáče - v létě číny, v zimě důchodky. Těžká nostalgie :)

A ještě doplním zimní šatník. V zimě jsem někdy chodil v pohorkách neb důchodky příšerně klouzaly a na sobě vaťák a na hlavě zmijovku. Když jsem cestoval na koleje, tak na zádech červený kletr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě doplním zimní šatník. V zimě jsem někdy chodil v pohorkách neb důchodky příšerně klouzaly a na sobě vaťák a na hlavě zmijovku. Když jsem cestoval na koleje, tak na zádech červený kletr.
V Gerlachách. To že důchodky klouzali to bylo přece to nejlepší-byls rychlý jako blesk.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používáte někdo v létě Vivobarefoot Ultra? Chci nějaké nazouváky ala crocs, ale ať to vypadá lépe, chodí se v tom lépe, je to funkční a hlavně to chci tahat k vodě, do lodě, na pláž i do města. Mám je v merku již dlouho, ale neumím se rozhoupat. Doma jsem doposud používal sandály Keen (jedny mám dokonce nepoužité), ale jelikož jsem trendsetter :), tak Keeny už musím prodat a pořídit něco adekvátního. 🙂 

image.png.cec892bb91be163afca5c6587d36b888.png

image.png.703d734a0c6fcbd175a2eff267ddc20b.png

image.png.d3b2c9c1ead6bd06b0257458ce73a38e.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...